بازدید فرماندارچایپاره از نقاط ترافیکی شهر
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره، در پی درخواست های مردمی و رفع گره های ترافیکی شهر قره ضیاءالدین، صبح امروز محمدی ایروانلو فرماندارچایپاره به همراه خلیلی رئیس راهنمایی و رانندگی ونجفی دبیر شورای ترافیک شهرستان از سطح شهر و برخی نقاط پر حادثه بازدید کردند.
  • چهارشنبه 19 دی 1397 ساعت 13:06
بازدید بخشدار بخش مرکزی چایپاره از روستای قمشگان سفلی
بنا به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی چایپاره، دانیالی بخشدار جدید بخش مرکزی برای آشنایی و بررسی مسائل و مشکلات، دغدعه های اهالی، ظرفیت توسعه روستاها و پروژه های عمرانی اجرا شده در سطح روستاهای بخش مرکزی با حضور در روستای قمشگان سفلی از توابع دهستان بسطام و ادای احترام به شهید والا مقام این روستا با خانواده شهید بهمن مهدیزاده دیدارکردند.
  • چهارشنبه 19 دی 1397 ساعت 12:39
تودیع ومعارفه رئیس شرکت تعاونی روستائی چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره؛با حضور محمدی ایروانلو فرماندار وکریم نژاد معاون سازمان تعاونی روستائی استان آذربایجان غربی مراسم تودیع و معارفه رییس سابق و جدید تعاونی روستایی شهرستان درمحل فرمانداری برگزار شد.
  • چهارشنبه 19 دی 1397 ساعت 09:09
محمدی ایروانلو باتوجه به گزارشات گران فروشی در سطح شهرستان بازرسین اتاق اصناف و اداره صنعت و معدن با تشدید بازرسی ها اقدام و برخورد جدی با گران فروشان انجام دهند
نوزدهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان چایپاره برگزارشد.
بنا به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره، نوزدهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان به ریاست محمدی ایروانلو و اعضای کارگروه در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.
  • سه شنبه 18 دی 1397 ساعت 12:39
محمدی ایروانلو تامین مسکن و ایجاد سر پناه مناسب برای اقشار ضعیف جامعه از مهمترین نیاز و یکی از برنامه ها و از اولویت های کمیته مسکن محرومان شهرستان باشد .
دومین جلسه کمیته تامین مسکن محرومان چایپاره برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره،دومین جلسه کمیته تامین مسکن محرومین شهرستان به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار واعضای کمیته در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.
  • شنبه 15 دی 1397 ساعت 14:26
جلسه مبارزه با قاچاق کالا وارز
سومین جلسه کمسیون مبارزه باقاچاق کالا وارزشهرستان چایپاره برگزارشد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری چایپاره سومین جلسه کمسیون مبارزه باقاچاق کالا وارز به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار واعضای کمسیون درسالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • پنج شنبه 13 دی 1397 ساعت 10:01
جشنواره آب
جشنواره سراسری یادگیری نخستین واژه((آب))
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره، جشنواره سراسری یادگیری نخستین واژه((آب)) با حضور محمدی ایروانلو فرماندار، روسای ادارات خدمات رسان وجمعی از دانش آموزان شهرستان در مجتمع 9دی چایپاره برگزارشد.
  • سه شنبه 11 دی 1397 ساعت 11:35
ملاقات عمومی فرماندار چایپاره با مردم برگزار شد.
ملاقات عمومی فرماندار چایپاره با مردم برگزار شد.
در راستای تداوم برنامه دیدار چهره به چهره مردم با مسئولان، ملاقات عمومی فرماندار شهرستان چایپاره با شهروندان برگزار شد.
  • سه شنبه 11 دی 1397 ساعت 09:20
به مناسبت هفته ثبت احوال فرماندار چایپاره از اداره ثبت احوال بازدید کرد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره ، همزمان با هفته ثبت احوال محمدی ایروانلو فرماندار و اصغرنژاد کارشناس امورشهری وروستائی فرمانداری از اداره ثبت احوال این شهرستان بازدید نمودند فرماندار در این دیدار ضمن عرض خسته نباشید به پرسنل آن اداره تصریح کرد ثبت وقایع حیاطی ( تولد و مرگ و میر ) ازجمله وظایف اداره ثبت احوال می باشد که بر اساس آن تمام تصمیم گیریهای خرد و کلان در کشور اتخاذ می گردد و لذا باید در ثبت به موقع این وقایع تلاش کرد .
  • یکشنبه 9 دی 1397 ساعت 07:41