رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا:
تصمیم برای بازگشایی مراکز آموزشی با جدیت استمرار یابد / ضرورت تبیین و اقناع افکار عمومی برای تزریق دوز سوم واکسن کرون/
رئیس‌جمهور بر ضرورت تزریق دوز سوم واکسن کرونا برای پیشگیری از خیزهای بعدی بیماری و جدیت در بازگشایی مدارس و دانشگاه ها و آموزش حضوری تاکید کرد.
  • شنبه 20 فروردین 1401 ساعت 20:16
روز ملی فناوری هسته ای گرامی باد
  • شنبه 20 فروردین 1401 ساعت 16:43
سخنگوی دولت تشریح کرد: 40 برنامه در بودجه 1401 برای بازسازی اقتصاد کشور و بهبود معیشت مردم
علی بهادری جهرمی، سخنگو و دبیر هیئت دولت سیزدهم: چهل برنامه مندرج در بودجه 1401 را که از جهات مختلف به نفع مردم و در راستای اصلاح نظام اقتصادی در بودجه گنجانده شده است.
  • جمعه 19 فروردین 1401 ساعت 19:49
تلاوت با تدبر
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: بعضی علاوه‌ی بر روزه گرفتن در ماه رمضان، آموزش خود را هم از قرآن در حد اعلی تأمین میکنند؛ تلاوت قرآن با تدبر. در شبها و نیمه شبها تلاوت قرآن، انس با قرآن، مخاطب خدا قرار گرفتن، لذت و معنای دیگری دارد. چیزی که انسان در چنین تلاوتی از قرآن فرا میگیرد، در حال متعارف و معمول نمیتواند به چنین تلاوتی دسترسی پیدا کند. 1386/06/23 🏷 #بهار_قرآن
  • جمعه 19 فروردین 1401 ساعت 15:36
تشخیص ضرر داشتن روزه
تشخیص تأثیر روزه در ایجاد بیماری یا تشدید آن و عدم قدرت بر روزه یا ضرر داشتن روزه بر عهده مکلف است. پس اگر پزشک بگوید: روزه ضرر دارد ولی گفته او موجب اطمینان یا ترس از ضرر نشود یا مکلف با تجربه دریافته باشد که روزه ضرر ندارد، باید روزه بگیرد، همچنین اگر پزشک بگوید: روزه ضرر ندارد ولی خودش بداند روزه برایش ضرر دارد یا خوف ضرر عقلایی داشته باشد، نباید روزه بگیرد و روزه بر او حرام است.
  • جمعه 19 فروردین 1401 ساعت 15:33
دیدار و گفتگوی فرماندار شهرستان با معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ شکورزاده فرماندار شهرستان صبح امروز 1401/1/18 در راستای سفر استاندار محترم آذربایجان غربی به شهرستان چایپاره با مهندس رهبردین معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی برای پیگیری پروژه های عمرانی شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
  • پنج شنبه 18 فروردین 1401 ساعت 22:55
جلسه بررسی پروژه های سفر استاندار محترم آذربایجان غربی به شهرستان چایپاره در سالن اجتماعات شهید سلیمانی استانداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ در این جلسه که به ریاست رهبردین معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و با حضور شکورزاده فرماندار شهرستان ، مدیران کل ستادی استانداری و مدیران کل دستگاه های اجرایی استان در محل سالن اجتماعات شهید سلیمانی استانداری برگزار شد ، پروژه های عمرانی و در دست اقدام و نیمه کاره و نیز مسائل و مشکلات عمرانی شهرستان مورد بررسی قرار گرفت و در راستای حل مشکلات و رفع موانع تصمیمات متقضی اتخاذ شد
  • پنج شنبه 18 فروردین 1401 ساعت 22:45
ماه توبه و انابه
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: رمضان ماه انابه است، ماه توبه است. توبه یعنی برگشت از راه غلطی که ما با گناهان خود، با غفلتهای خود، آن راه را رفتیم. معنای انابه این است که توجه به خدای متعال پیدا کنیم برای حال و آینده. گفته‌اند فرق بین توبه و انابه این است که توبه مربوط به گذشته است، انابه مربوط به حال و آینده است. 1392/04/30 🏷 #بهار_قرآن
  • پنج شنبه 18 فروردین 1401 ساعت 21:19
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربى:
اعتبار 95 درصد از مصوبات ٧ سفر شهرستانی استاندار آذربایجان غربى در سال ١٤٠٠ تامین و ابلاغ شده است
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی گفت: سفرهای شهرستانی اعضای شورای برنامه ریزی و توسعه استان، نمونه بارز دولت مردمی و عدالت محور است.
  • پنج شنبه 18 فروردین 1401 ساعت 21:13