نشست هماهنگی اردوهای جهادی هزار لبخند
دیدار و گفتگوی کارشناسان معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی استان با سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره پیش از ظهر امروز مهندس کاظمی کارشناس مسئول معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی به همراه هیأت همراه با حضور در دفتر فرماندار شهرستان چایپاره در خصوص هماهنگی و تشریح برنامه های کاروان اردوی جهادی هزار لبخند در روستاهای شهرستان چایپاره دیدار و گفتگو کردند.
  • سه شنبه 31 خرداد 1401 ساعت 23:34
فرماندار شهرستان چایپاره طی پیامی روز اصناف را تبریک گفت
متن پیام سعید شکورزاده فرماندار شهرستان به شرح ذیل می باشد.
  • سه شنبه 31 خرداد 1401 ساعت 23:33
برگزاری جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان چایپاره به ریاست فرماندار
فرماندار شهرستان چایپاره ‌: مطالبات شهرستان با توجه به سیاست های شورای برنامه ریزی و توسعه استان ، اتمام پروژه های نیمه تمام است و لازمه آن اهتمام جدی دستگاه های اجرایی شهرستان هست .
  • سه شنبه 31 خرداد 1401 ساعت 17:48
طبق روال هر هفته ، ملاقات مردمی این هفته با حضور دانیالی معاون فرماندار صورت گرفت
در این ملاقات که مراجعه‌کنندگان آن از طبقات و گروه‌های شغلی مختلف بودند، مشکلات و مطالباتی از قبیل مشکلات درمانی مددجویان نهادهای حمایتی ، آب زارعی ، درخواست مددجویی نهادهای حمایتی، تداخل اراضی ، مشکلات کارگری ، نظارت فنی دهیاری، مجوز نانوایی، تسهیلات سرمایه در گردش ، مراتع و ... مطرح و پیگیری‌های لازم برای حل مشکلات به مدیران اجرایی ابلاغ شد.
  • دوشنبه 30 خرداد 1401 ساعت 17:59
آیین تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ مراسم تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان چایپاره صبح امروز دوشنبه 1401/3/30با حضور فرماندار ، امام جمعه , معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی و جمعی از اعضای شورای تأمین و روساء و مدیران شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • دوشنبه 30 خرداد 1401 ساعت 17:04
جلسه شورای حفاظت از منایع آب به ریاست فرماندار
فرماندار شهرستان چایپاره : تمامی نهاد های مرتبط واعضای شورای حفاظت از منابع آب اهتمام ویژه ای در برداشت های غیر مجاز از منابع آبی را داشته و در دستور کار خود قرار دهند.
  • دوشنبه 30 خرداد 1401 ساعت 17:03
اطلاعیه
نتایج سلسله برنامه های « روستا محور توسعه »
از جمله مطالبات روستاییان محترم ، مشکلات آنتن دهی و اینترنت است که در برنامه « روستا محور توسعه »که با حضور مقام عالی شهرستان و روسای ادارات در روستاها و به صورت چهره به چهره با مردم صورت انجام می گیرد ، مطرح می شود .
  • جمعه 27 خرداد 1401 ساعت 12:13
دیدار و گفتگوی مدیر کمیته امداد امام(ره) با فرماندار شهرستان و ارائه گزارش سه ماهه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره علیزاده رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان چایپاره با حضور در دفتر فرمانداری با سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره دیدار و در خصوص پیرامون مسائل مددجویان گفتگو نمودند.
  • پنج شنبه 26 خرداد 1401 ساعت 14:52
هفتمین جلسه کمیسیون غذای حلال به ریاست فرماندار شهرستان برگزار شد
فرماندار شهرستان : عمده امورات صدور مجوز صادرات دام زنده سبک از شهرستان به خارج از شهرستان و به مقصد استان های عمقی کشور به صورت دستی و سنتی انجام می گیرد فلذا ضرورت دارد در ساماندهی و تقویت نیروهای جهاد کشاورزی و دامپزشکی اهتمام ویژه ای صورت بگیرد
  • چهارشنبه 25 خرداد 1401 ساعت 21:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10