جلسه شورای اقامه نماز شهرستان چایپاره برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره جلسه شورای اقامه نماز باموضوع بررسی ضرورت های ارتقاء فرهنگ اقامه نماز به ریاست امینی فرماندارشهرستان و حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی امام جمعه و سایر اعضای جلسه برگزار شد.
  • چهارشنبه 28 مهر 1400 ساعت 12:57
برگزاری جلسه بررسی مسائل و مشکلات گاز رسانی به روستاهای محور شوریک در شهرستان چایپاره
برگزاری جلسه بررسی مسائل و مشکلات گاز رسانی به روستاهای محور شوریک در شهرستان چایپاره با حضور بخشدار مرکزی، رئیس دفتر نماینده مردم شریف شهرستانهای خوی و چایپاره، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای، رئیس اداره گاز، مشاور پیمانکار، دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای بسطام و شوریک در محل بخشداری مرکزی برگزار گردید.
  • سه شنبه 27 مهر 1400 ساعت 12:30
برگزاری چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره، روز دوشنه (۲۶/ ۱۴۰۰/۰۷) چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان چایپاره در سال ۱۴۰۰ با ریاست «امینی» فرماندار شهرستان چایپاره وباحضور حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی امام جمعه و مدیر آموزش و پرورش و سایر اعضای شورای آموزش و پرورش به منظور تجلیل از دانش آموزان برتر کنکور سراسری سال ۱۴۰۰ درسالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار گردید.
  • دوشنبه 26 مهر 1400 ساعت 13:15
اولین جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره پنجاه و چهارمین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا به ریاست امینی فرماندار شهرستان و با حضور سایر اعضای جلسه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد
  • یکشنبه 25 مهر 1400 ساعت 13:26
پنجاه و سومین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا در شهرستان چایپاره برگزار شد.
تغییر وضعیت کرونایی چایپاره از قرمز به نارنجی به معنای عادی شدن شرایط نیست به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره پنجاه و سومین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا به ریاست امینی فرماندار شهرستان و با حضور سایر اعضای جلسه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • سه شنبه 13 مهر 1400 ساعت 14:27
نیرویی که با اقتدار دربرابر اخلال گران نظم و امنیت ایستاده و تیشه برریشه‌های ظلم وفساد می‌کوبد تا ارمغان آور آرامش وعدالت باشد.
امنیت، اعتماد، سلامت، پویایی و نشاط ثمره‌ی حضور نیروی انتظامی درجامعه است بدین وسیله ضمن بزرگداشت هفته‌ی مقدس نیروی انتظامی از تلاش‌های بی شایبه این عزیزان حماسه ساز پیروز وسنگرداران همیشه بیدار که سرافرازانه راه قسط و امنیت درسایه‌ی تلاش آنها طلوع می‌کند، را تبریک می گوییم
  • دوشنبه 12 مهر 1400 ساعت 13:45
بررسی مشکلات نهر شهرجوی در محل بخشداری مرکزی
به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی شهرستان چایپاره در راستای بررسی مشکلات نهر شهرجوی روز شنبه مورخه ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ جلسه ای با حضور بخشدار مرکزی، رئیس دفتر نماینده مردم شهرستانهای خوی و چایپاره، مدیر منابع آب، نماینده جهاد کشاورزی و اعضای شورای اسلامی روستای چورس در محل بخشداری برگزار و پس از بحث و بررسی تدابیر لازم اتخاذ گردید.
  • یکشنبه 11 مهر 1400 ساعت 12:38
پیام دعوت فرماندار شهرستان چایپاره از عموم مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی
کتابخوانی از جمله صفاتی است که بسیاری از ما علاقه داریم واجد آن باشیم، اما اکثر ما وقت و حوصله کافی را به خواندن کتاب اختصاص نمیدهیم. یکی از دلایل کتاب خواندن کسب دانش است و کتابها یک منبع غنی از اطلاعات هستند.خواندن کتاب با موضوعات متنوع اطلاعات وعمق دانش ما را افزایش میدهد.
  • شنبه 10 مهر 1400 ساعت 14:17
به مناسبت هفتم مهرماه، روز آتش‌نشانی و ایمنی صورت گرفت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره تجلیل از آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قره ضیاالدین با حضور «امینی» فرماندار چایپاره ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر قره ضیاالدین
  • شنبه 10 مهر 1400 ساعت 13:58
حضور خانواده شهید مدافع حرم در شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره مراسم تجلیل از خانواده شهید مدافع حرم شهید زکریاشیری باحضور امینی فرماندار شهرستان و پدر و مادر شهید و جمعی از رؤسای اتحادیه های صنفی و مسئولین شهرستان با سخنرانی مادر شهید در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • چهارشنبه 7 مهر 1400 ساعت 14:03