#دوشنبه_های_مردمی
ملاقات مردمی فرماندار شهرستان چایپاره برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره :صبح امروز 11مهر ماه در راستای دیدار چهره به چهره و پاسخ به مطالبات مردم ، دیدار عمومی شکورزاده فرماندار شهرستان که دوشنبه هر هفته با هدف رسیدگی به مسائل و مشکلات عموم مراجعین برگزار می شود ، دوشنبه امروز نیز برگزار شد.
  • دوشنبه 11 مهر 1401 ساعت 16:54
همزمان با سراسر کشور زنگ جشن عاطفه ها در آموزشکاه حضرت زینب (س) شهرستان چایپاره به صدا درآمد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ صبح امروز با حضور فرماندار شهرستان چایپاره به همراه امام جمعه و جمعی از مسئولین زنگ جشن عاطفه ها در آموزشگاه حضرت زینب(س) به منظور کمک به دانش آموزان نیازمند و ترویج فرهنگ نیکوکاری همزمان با سراسر کشور به صدا درآمد.
  • دوشنبه 11 مهر 1401 ساعت 12:28
افتتاح ساختمان شماره 3 دادگستری شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ با حضور دکتر ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی به همراه فرماندار شهرستان چایپاره ،امام جمعه و جمعی از مسولین شهرستان ، ساختمان شماره 3دادگستری شهرستان چایپاره افتتاح شد.
  • یکشنبه 10 مهر 1401 ساعت 19:20
آئین تکریم و معارفه رییس حوزه قضائی شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ طی مراسمی با حضور رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی ، فرماندار شهرستان چایپاره ،امام جمعه ، اعضای شورای تامین و اداری و جمعی از اقشار مختلف مردم در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی روساء سابق و جدید حوزه قضائی شهرستان چایپاره تکریم و معارفه شدند.
  • یکشنبه 10 مهر 1401 ساعت 19:14
.بازدید فرماندار شهرستان چایپاره به همراه مدیران کل اوقاف و امور خیریه  و منابع طبیعی و آبخیزداری استان از تکیه گاه حضرت ابوالفضل (ع)
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ عصر روز یکشنبه فرماندار شهرستان چایپاره به همراه مدیران کل اوقاف و امور خیریه  و منابع طبیعی و آبخیزداری استان و رییس امور اوقاف و خیریه شهرستان از روند پیشرفت فیزیکی تکیه گاه حضرت ابوالفضل شهرستان چایپاره بازدید به عمل آوردند.
  • یکشنبه 10 مهر 1401 ساعت 18:00
نشست دهیاران بخش های تابعه شهرستان چایپاره با حضور معاون فرماندار
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ جلسه همفکری و هم اندیشی در راستای ارتقاء عملکرد دهیاری های سطح شهرستان به ریاست معاون فرماندار شهرستان چایپاره و با حضور بخشداران مرکزی و حاجیلار و دهیاران بخش های تابعه
  • شنبه 9 مهر 1401 ساعت 12:00
ابقاء رییس اداره بیمه سلامت شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ پیرو هماهنگی ها و مذاکرات به عمل آمده با مدیر کل محترم بیمه سلامت استان با فرماندار شهرستان و نظر به تجارب ارزنده و عملکرد موفق آقای توحید مهرتاش رییس اداره بیمه سلامت شهرستان چایپاره در دوران مسئولیت قبلی خویش ، ایشان در سمت خود ابقاء و به فعالیت خود  تداوم بخشیدند .
  • شنبه 9 مهر 1401 ساعت 11:30
ابقاء رییس اداره امور مالیاتی شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ پیرو هماهنگی ها و مذاکرات به عمل آمده با مدیر کل محترم امور مالیاتی استان با فرماندار شهرستان و نظر به تجارب ارزنده و عملکرد موفق آقای صفری رییس اداره مالیاتی شهرستان چایپاره در دوران مسئولیت قبلی خویش ، ایشان در سمت خود ابقاء و به فعالیت خود  تداوم بخشیدند .
  • شنبه 9 مهر 1401 ساعت 11:00
ابقاء رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ پیرو هماهنگی ها و مذاکرات به عمل آمده مدیر کل محترم بنیاد شهید و امورایثارگران استان با فرماندار شهرستان و نظر به تجارب ارزنده و عملکرد موفق آقای فرهادی رییس بنیاد شهید  شهرستان چایپاره در دوران مسئولیت قبلی خویش ، ایشان در سمت خود ابقاء و به فعالیت خود  تداوم بخشیدند .
  • شنبه 9 مهر 1401 ساعت 10:30
آیین تودیع و معارفه سرپرست جدید مدیریت توزیع برق شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ، پیش از ظهر امروز1401/7/9با حضور طاهر کیان مهر مدیر کل توزیع برق استان آذربایجان غربی در دفتر فرماندار شهرستان چایپاره سرپرست جدید مدیریت توزیع برق  شهرستان چایپاره معارفه شد
  • شنبه 9 مهر 1401 ساعت 10:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>