فجر 1401
افتتاح مرکز خرید لباس پالادیوم در چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ در ششمین روز از دهه فجر با حضور فرماندار ، شهردار و رییس شورای اسلامی ، رییس اداره صنعت ، معدن و تجارت ، اتاق اصناف و جمعی از مسولین ، مرکز خرید لباس پالادیوم با اعتباری بالغ بر 150 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.
  • دوشنبه 17 بهمن 1401 ساعت 13:46
تکریم و تجلیل از مقام زن
هم اندیشی بانوان فعال شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره: در ششمین روز از دهه فجر آیین هم اندیشی بانوان فعال شهرستان چایپاره به ریاست فرماندار چایپاره و با سخنرانی استاد حوزه و دانشگاه دکتر ولی نوروزی و با حضور جمعی از بانوان فعال در عرصه های فرهنگی، هنری ، دانشگاهی ، حوزوی و ...در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • دوشنبه 17 بهمن 1401 ساعت 11:25
دوشنبه های مردمی
برگزاری ملاقات مردمی فرماندار شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره : روز 17بهمن ماه 1401 در راستای دیدار چهره به چهره و پاسخ به مطالبات مردم شریف ، دیدار عمومی سعید شکورزاده فرماندار شهرستان که دوشنبه هر هفته با هدف رسیدگی به مسائل و مشکلات عموم مراجعین برگزار می شود ، این هفته نیز برگزار شد.
  • دوشنبه 17 بهمن 1401 ساعت 10:40
ایران استوار، 44 سال افتخار
صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان چایپاره به‌مناسبت دهه فجر
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره در ششمین روز از دهه فجر مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی ، انتظامی و نیروهای بسیج با حضور سعید شکورزاده فرماندار و رییس شورای تأمین شهرستان ؛ امام جمعه ،اعضای شورای تأمین و جمعی از روساء و مدیران در محل ناحیه مقاومت بسیج شهرستان برگزار شد
  • دوشنبه 17 بهمن 1401 ساعت 09:30
دکتر رئیسی در جمع مردم روستای زلزله‌زده بدلان
انسجام و همدلی مردم خوی بسیار به روند امدادرسانی کمک کرده است/ گزارش و پیشنهادات استاندار درباره اعطای تسهیلات به مردم در اولین جلسه دولت بررسی خواهد شد
  • یکشنبه 16 بهمن 1401 ساعت 23:56
#زلزله_خوی
رئیس جمهور در سفر به شهرستان خوی از روند اسکان اضطراری و برخی از مناطق زلزله‌زده این شهرستان بازدید کرد
رئیسی: آرامش دوباره به خوی بازمی‌گردد/ به شایعه‌ها توجه نکنید ان شاءالله با صبوری شایعات را پشت سر بگذارید، شایعات می‌خواهد دل مردم را خالی کند، به این‌ها توجه نکنید. با صبوری شما و خدمتگزاری دولت و برادران سپاه و هلال احمر و بقیه بخش ها کار دنبال می‌شود، آرامش دوباره به خوی باز خواهد گشت.
  • یکشنبه 16 بهمن 1401 ساعت 23:55
رییس جمهور :
دولت از هیچ تلاشی برای بازسازی مناطق زلزله زده دریغ نخواهد کرد
رییس جمهور با اشاره به زلزله 5.9 ریشتری بهمن ماه در شهرستان خوی گفت: در اولین ‌جلسه هیات دولت، اعتبارات، تسهیلات و امکانات لازم برای بازسازی مناطق زلزله‌زده در اختیار شهرستان خوی قرار خواهد گرفت.
  • یکشنبه 16 بهمن 1401 ساعت 23:53
فجر 1401
افتتاح مدرسه شبانه روزی 12 کلاسه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ در پنجمین روز از ایام الله دهه فجر با حضور فرماندار، امام جمعه، مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین ، مدرسه 12 کلاسه شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی با اعتباری بالغ بر 1٧٠ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی افتتاح شد.
  • یکشنبه 16 بهمن 1401 ساعت 13:32
در جلسه هیات دولت مطرح شد:
گزارش استاندار آذربایجان غربی و 3 دستور رئیس‌جمهور برای مساعدت به زلزله‌زدگان خوی
استاندار آذربایجان غربی با حضور در هیات دولت، گزارشی از سفر آیت‌الله رئیسی به شهرستان خوی و نیازمندی‌های منطقه را مطرح کرد که رئیس جمهور پرداخت تسهیلات به آسیب‌دیدگان و مساعدت برای بازسازی خانه‌های آسیب‌دیده مردم و استمهال بازپرداخت وامهای دریافتی را کمکی برای آسیب‌دیدگان دانست.
  • یکشنبه 16 بهمن 1401 ساعت 11:47
ایران استوار، 44 سال افتخار
افتتاح پروژه های عمرانی مدیریت توزیع برق شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ در پنجمین روز از ایام الله دهه فجر با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین ، پروژه های عمرانی مدیریت توزیع برق شهرستان چایپاره با مبلغی بالغ بر 102 میلیارد ریال به صورت همزمان افتتاح و به بهره برداری رسید.
  • یکشنبه 16 بهمن 1401 ساعت 11:30