پیام تبریک فرماندارچایپاره به مناسبت سالروز ولادت حضرت مهدی(عج)
محمدی ایروانلو در پیامی این عید بزرگ را به مردم مومن و خداجوی شهرستان چایپاره تبریک گفت
  • شنبه 31 فروردین 1398 ساعت 11:21
اولین جلسه شورای آموزش وپرورش شهرستان چایپاره در سال جاری برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره، اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان به ریاست محمدی ایروانلو فرماندارو با حضور امام جمعه و اعضای شورا در سالن جلسات آموزش و پرورش برگزارشد.
  • سه شنبه 27 فروردین 1398 ساعت 09:28
ملاقات عمومی فرماندار چایپاره با مردم برگزار شد.
در راستای تداوم برنامه دیدار چهره به چهره مردم با مسئولان، ملاقات عمومی فرماندار شهرستان چایپاره روز دوشنبه مورخه 98/01/25 با شهروندان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره در این دیدار به درخواستهای مراجعان که مشکلات خود را در زمینه های گوناگون مطرح کرده بودند رسیدگی شد و محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان ضمن بررسی این مشکلات راهکارهای قانونی را ارائه که موارد پس از بررسی و کارشناسی جهت رسیدگی و اقدام لازم به مراجع ذیربط ارجاع گردید. لازم به توضیح است ملاقات مردمی نماینده عالی دولت درچایپاره با مردم شریف شهرستان چایپاره هر هفته روزهای دوشنبه از ساعت 9 صبح الی 12 برگزار می شود.
  • دوشنبه 26 فروردین 1398 ساعت 12:12
بازدید بخشدار بخش مرکزی شهرستان چایپاره از روستای حمزیان سفلی
بنا به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی چایپاره، دانیالی بخشدار بخش مرکزی برای آشنایی و بررسی مسائل و مشکلات، دغدعه های اهالی، ظرفیت توسعه روستا و پروژه های عمرانی اجراء شده ، روز چهارشنبه مورخه 98/01/21 عازم روستای حمزیان سفلی که دارای 38 خانوار و در 22 کیلومتری شهرستان چایپاره شد و از نزدیک با اهالی دیدار و به بررسی مسائل و مشکلات این روستا پرداخت.
  • پنج شنبه 22 فروردین 1398 ساعت 11:38
اولین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان چایپاره در سال98 برگزارشد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره، اولین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان چایپاره به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار واعضاء درسالن جلسات فرمانداری برگزارشد.
  • پنج شنبه 22 فروردین 1398 ساعت 11:26
دیدار با خانوده 4 جانباز شهرستان چایپاره همزمان با میلاد حضرت ابوالفضل(ع) و روزجانباز
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری چایپاره؛ محمدی ایروانلو فرماندار، امام جمعه، اعضای شورای تامین و هئیت همراه همزمان با میلاد فرخنده حضرت ابوالفضل العباس(ع) با خانواده 4 جانباز سرافراز جنگ تحمیلی دیدار و گفتگو کردند و با اهدای کادو از زحمات آنها تقدیر وتشکر نمودند.
  • پنج شنبه 22 فروردین 1398 ساعت 11:11
سد بتنی غلطکی درحوزه سیل خیزروستای بسطام، شهرستان چایپاره احداث می شود.
اولین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان چایپاره درسال98 برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره، اولین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان درسال98 به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار و باحضور نجاتی دادستان، قاسمی معاونت آبخیزداری منابع طبیعی استان و اعضای جلسه در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.
  • سه شنبه 20 فروردین 1398 ساعت 11:27
اولین ملاقات عمومی فرماندار چایپاره با مردم شهرستان برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره ،در این دیدار مردم شهرستان با مراجعه حضوری به بیان مشکلات خود پرداخته و محمدی ایروانلو فرماندار چایپاره نیز با بررسی مشکلات مطرح شده دستورات لازم برای حل مشکلات از سوی ادارات ونهادهای مربوطه را صادر نمودند.
  • دوشنبه 19 فروردین 1398 ساعت 11:12