گزارش تصویری وبینار ستاد مبارزه با کرونا
یکصد و هفتادمین جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا به ریاست معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار و با حضور سردار رحیمی معاون امور استان‌های سازمان پدافند غیرعامل کشور و اعضای استانی ستاد
  • سه شنبه 30 آذر 1400 ساعت 18:13
اولین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا به ریاست شکورزاده فرماندار شهرستان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره ، اولین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا به ریاست شکورزاده و با حضور تمامی اعضای ستاد مبارزه با کرونا شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد
  • سه شنبه 30 آذر 1400 ساعت 18:07
جلسه داخلی تعامل با مدیران و روسای ادارات مجتمع اداری به ریاست شکورزاده برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره جلسه تعامل با مدیران و روسای ادارات به ریاست فرماندار شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد
  • سه شنبه 30 آذر 1400 ساعت 18:00
توزیع پونصد بسته معیشتی در قالب یلدای مهربانی با حضور فرماندار شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره توزیع طرح یلدای مهربانی با حضور شکورزاده فرماندار شهرستان در قالب پونصد بسته معیشتی جمعا به ارزش مبلغی بالغ بر دو میلیارد ریال و با مساعدت و همکاری مراکز نیکو کاری به هم افزایی کمیته امداد امام خمینی (ره) به مناسبت شب یلدا بین جامعه تحت پوشش کمیته امداد توزیع گردید.
  • سه شنبه 30 آذر 1400 ساعت 17:56
بازدید شبانه شکورزاده از بیمارستان امام خمینی (ره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره شکورزاده فرماندار شهرستان به همراه بخشدار مرکزی از بیمارستان امام خمینی(ره) بازدید نمودند.
  • سه شنبه 30 آذر 1400 ساعت 17:46
بازدید سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره از شهرداری قره ضیاالدین
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره : سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره در نخستین روز های کاری خود ضمن بازدید از فعالیت واحد های مختلف شهرداری قره ضیاالدین از زحمات شهردار محترم و کلیه پرسنل این شهرداری تقدیر نمودند.
  • سه شنبه 30 آذر 1400 ساعت 17:41
دیدار رییس اداره برق شهرستان با سرپرست فرمانداری چایپاره جهت عرض تبریک انتصاب ایشان
گزارش تصویری دیدار رییس اداره برق شهرستان با سرپرست فرمانداری چایپاره جهت عرض تبریک انتصاب ایشان در ادامه شکورزاده سرپرست فرمانداری شهرستان چایپاره ضمن تقدیر از تلاش های کارکنان صنعت برق کشور ، موارد لازم در خصوص رعایت حقوق شهروندی و خدمت به مردم یادآوری نمودند .
  • دوشنبه 29 آذر 1400 ساعت 19:08
ملاقات مردمی فرماندار با مردم شهرستان چایپاره برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره در راستای دیدار چهره به چهره وپاسخ به مطالبات مردم دیدار عمومی شکورزاده سرپرست فرمانداری شهرستان که دوشنبه هر هفته باهدف رسیدگی به مسائل ومشکلات عموم مراجعین برگزار می شود دوشنبه امروز نیز برگزارشد.
  • دوشنبه 29 آذر 1400 ساعت 18:59
گزارش تصویری|بازدید از نانوایی های سطح شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره: شکورزاده سرپرست فرمانداری شهرستان چایپاره به همراه بخشدار مرکزی صبح امروز بصورت سرزده از نانواییهای سطح شهر چایپاره بازدید نمودند.
  • یکشنبه 28 آذر 1400 ساعت 18:37
دیدار فرماندار شهرستان و هیات همراه با امام جمعه محترم شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار شهرستان در اولین روز کاری و بعد از مراسم معارفه با حضور در دفتر امام جمعه محترم، ضمن تکریم جایگاه ایشان به عنوان پدر معنوی شهرستان به طرح نگرش ها، راهبردها و سیاست های دولت مردمی در رسیدگی به مشکلات مردم و تحقق اهداف توسعه پایدار پرداخته و بر ضرورت همدلی و هم افزایی جهت حل مشکلات شهرستان تاکید نمودند.
  • شنبه 27 آذر 1400 ساعت 23:54
1 2 3 4 5