جلسه شورای هماهنگی ترافیک درشهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره جلسه شورای هماهنگ ترافیک با موضوع بررسی مصوبات اجرانشده از جلسات قبل و بررسی طرح های پیشنهادی ایمن سازی معابر شهری و روستایی با هدف بهسازی ترافیک به ریاست امینی فرماندار چایپاره و باحضور اعضای جلسه درسالن جلسات فرمانداری برگزارشد.
  • چهارشنبه 29 اردیبهشت 1400 ساعت 10:01
اولین جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان چایپاره در سال 1400برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره اولین جلسه کمیته برنامه ریزی با موضوع ارائه گزارش توسط مدیران و رؤسای دستگاههای اجرایی در خصوص آخرین وضعیت اجرای پروژه های عمرانی سال 99 و بررسی و تصویب پروژه های روستاهای فاقد دهیاری به ریاست امینی فرماندار شهرستان و باحضور اعضای جلسه درسالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • چهارشنبه 29 اردیبهشت 1400 ساعت 09:55
سی و نهمین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا شهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان با موضوع بررسی وضعیت شهرستان از لحاظ شیوع ویروس کرونا، اقدامات انجام شده در راستای مبارزه این ویروس و همچنین تصمیم گیری در خصوص اقدامات آتی در جهت الزام به رعایت شیوه نامه های بهداشتی و به ریاست امینی فرماندار شهرستان و با حضور امام جمعه شهرستان و سایر اعضای جلسه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
  • سه شنبه 28 اردیبهشت 1400 ساعت 10:12
جلسه مشترک هیات اجرایی و هیات نظارت بر انتخابات شهرستان چایپاره برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی فرماندار چایپاره جلسه مشترک هیات اجرایی و هیات نظارت کمیته اجرایی سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای شهر و روستا شهرستان چایپاره به منظور هماهنگی لازم جهت تجهیز و حسن برگزاری انتخابات در شعب اخذ رای به ریاست امینی فرماندار شهرستان و با حضور اعضای جلسه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400 ساعت 12:39
جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در شهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر به ریاست امینی فرماندار شهرستان و سایر اعضاء در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • سه شنبه 21 اردیبهشت 1400 ساعت 12:23
بازدید فرماندار از فروشگاه ها در شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره در راستای ارزیابی اقدام‌های قطع زنجیره کرونا از فروشگاه ها ورعایت پروتکل های بهداشتی جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا امینی فرماندار شهرستان به همراه سرپرست شبکه بهداشت ودرمان و رئیس اداره صمت شهرستان از فروشگاه ها بازدید کردند.
  • دوشنبه 20 اردیبهشت 1400 ساعت 14:27
بازدید فرماندار از اداره گاز و مخابرات در شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره در راستای ارزیابی اقدام‌های قطع زنجیره کرونا از ادارات ورعایت پروتکل های بهداشتی جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا امینی فرماندار شهرستان به همراه سرپرست شبکه بهداشت ودرمان و رئیس اداره صمت شهرستان از اداره گاز و مخابرات بازدید کردند.
  • دوشنبه 20 اردیبهشت 1400 ساعت 14:23
برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان چایپاره درسال 1400 با ریاست «امینی» فرماندار شهرستان چایپاره و با حضور حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی، امام جمعه، مدیر آموزش و پرورش و اعضای شورای آموزش و پرورش
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره «امینی» فرماندار چایپاره در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان در سال 1400، ضمن تبریک هفته معلم با اشاره به فراگیری بیماری کرونا از معلمانی که در شرایط سخت کرونا به هر نحو آموزش دانش آموزان را دنبال میکنند تقدیرکرد.
  • یکشنبه 19 اردیبهشت 1400 ساعت 14:16
جلسه کارگروه ویژه ساخت و سازهای غیر مجاز شهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره جلسه کارگروه ویژه ساخت وسازهای غیر مجاز با موضوع بررسی راهکارهای پیشگ یری و مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز به ریاست امینی فرماندار چایپاره و با حضور دادستان شهرستان و اعضای جلسه در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.
  • یکشنبه 19 اردیبهشت 1400 ساعت 12:31
جلسه تامین مسکن محرومین شهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره، جلسه کمیته تامین مسکن محرومین با موضوع شناسایی و احداث مسکن برای خانواده های تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد و بررسی وضعیت مسکن محرومین به ریاست امینی فرماندار شهرستان و اعضای کمیته در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.
  • شنبه 18 اردیبهشت 1400 ساعت 14:10