ششمین و آخرین جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان چایپاره در سال 1400 برگزار شد .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی فرمانداری چایپاره؛ جلسه کارگروه هماهنگی شورای ترافیک شهرستان ، روز سه شنبه 1400/12/24به ریاست شکورزاده فرماندار شهرستان و با حضور اعضای کارگروه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • شنبه 28 اسفند 1400 ساعت 09:50
شنبه های توسعه و تولید ؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی ها
شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره به همراه جمعی از روساء و مدیران ادارات و نهادها و کارشناسان ذیربط از واحد دامداری و واحد خدمات گردشگری آقای ناصر عبدالهی بازدید نمودند
به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان چایپاره : صبح امروز شنبه 28 اسفند ماه در اجرای سلسله برنامه های مستمر شنبه های توسعه و تولید ؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی ها ، شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره به همراه جمعی از روساء و مدیران ادارات و نهادها و کارشناسان ذیربط از واحد دامداری و واحد خدمات گردشگری آقای ناصر عبدالهی بازدید نمودند .
  • شنبه 28 اسفند 1400 ساعت 09:43
برگزاری آخرین نمازجمعه سال 1400شهرستان چایپاره
برگزاری آخرین نمازجمعه سال 1400 شهرستان چایپاره به تاریخ 1400/12/27 به امامت حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی امام جمعه فاضل شهرستان و با حضور سعید شکورزاده فرماندار شهرستان و مردم مومن شهرستان در مسجد جامع شهر قره ضیاء الدین. فرماندار شهرستان با حضور در جمع نمازگزاران و شرکت در جشن میلاد امام زمان (عج) در حیاط مسجد جامع با ایشان به گفت و شنود پرداخت و به سئولات آنها پاسخ داد .
  • جمعه 27 اسفند 1400 ساعت 16:32
گزارش تصویری/بازدید میدانی فرماندار شهرستان از انباز توزیع میوه شب عید
حضور شکورزاده فرماندار شهرستان در تعاون روستایی جهت نظارت بر انبار توزیع میوه شب عید
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ امروز جمعه 27اسفند سال1400 ، شکورزاده فرماندار شهرستان به همراه معاون فرماندار و نماینده فرماندار در کمیسیون نظارت بازار شهرستان از انبار توزیع میوه شب عید بازدید نموند.
  • جمعه 27 اسفند 1400 ساعت 16:23
بازدید میدانی فرماندار شهرستان در راستای بررسی مسائل و مشکلات روستا ها
بازدید فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان از روستای قنات میرزاجلیل از توابع بخش مرکزی شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان چایپاره ، امروز جمعه 1400/12/27 سعید شکورزاده فرماندار شهرستان در راستای بررسی مسائل و مشکلات روستاها به همراه دانیالی معاون فرماندار و سرپرست بخشداری مرکزی، مسئول دفتر نماینده محترم شهرستان های خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای اسلامی روستا و جمعی از مدیران و روسای ادارات شهرستان از روستای قنات میرزاجلیل بازدید نمودند .
  • جمعه 27 اسفند 1400 ساعت 16:10
بازدید میدانی فرماندار شهرستان در راستای بررسی مسائل و مشکلات روستا ها
بازدید فرماندار و روساء و مدیران از روستای باستانی چورس از توابع بخش مرکزی شهرستان چایپاره
امروز جمعه 1400/12/27 سعید شکورزاده فرماندار شهرستان در راستای بررسی دقیق و میدانی مسائل و مشکلات روستاها به همراه معاون فرماندار و سرپرست بخشداری مرکزی، مسئول دفتر نماینده محترم شهرستان های خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی، مدیران و روسای ادارات و نهادهای : جهاد کشاورزی ، منابع طبیعی ، بنیاد مسکن ، راهداری و حمل و نقل جاده ای ،منابع آب ، مخابرات ، گاز، شبکه بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، برق و آبفای شهرستان با حضور اعضای شورای اسلامی و دهیار از روستای هدف گردشگری چورس بازدید نمودند .
  • جمعه 27 اسفند 1400 ساعت 16:00
گزارش تصویری
آغاز فعالیت ستاد ایمنی و سلامت شهرستان‌چایپاره به مناسبت ایام نوروز
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی فرمانداری شهرستان‌ چایپاره؛ آغاز فعالیت ستاد ایمنی و سلامت شهرستان چایپاره با حضور سعید شکورزاده فرماندار شهرستان ، فرمانده پلیس راه و روسای ادارات و نهادهای عضو ستاد . 1400/12/25تا 1401/1/15 جهت کنترل ترافیک و جلوگیری از حوادث ناگوار جاده ای و به منظور ارائه خدمات به مسافرین عزیز نوروزی .
  • پنج شنبه 26 اسفند 1400 ساعت 17:50
گزارش تصویری /هفتمین سفر استاندار آذربایجان غربی
هفتمین سفر شهرستانی استاندار آذربایجان غربی؛ مقصد شهرستان تکاب
محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی در آغاز هفتمین سفر شهرستانی، با استقبال مردم و مسئولان شهرستان تکاب، وارد این شهرستان شد.
  • پنج شنبه 26 اسفند 1400 ساعت 17:25
همه با هم برای پیشرفت آذربایجان غربی
نشست خبری محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی
1 / استاندار آذربایجان غربی: برون رفت از وضعیت کنونی استان، نیازمند جذب سرمایه گذار است
  • چهارشنبه 25 اسفند 1400 ساعت 23:00