دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه:
افتتاح سامانه انتقال آب به دریاچه ارومیه با حضور رئیس‌جمهور
  • پنج شنبه 4 اسفند 1401 ساعت 09:06
مژده به مردم شریف شهرستان چایپاره
مراحل پیمان سپاری عملیات گازرسانی به 13 روستای شهرستان چایپاره آغاز شد
در اجرای تصمیمات شورای برنامه ریزی و توسعه استان در جریان سفر استاندار محترم آذربایجان غربی به شهرستان در تاریخ 24 آذر 1401 و به همت و تلاش ستودنی و قابل تقدیر مسئولین استان و شهرستان ، مراحل پیمان سپاری عملیات گازرسانی به 13 روستای باقیمانده شهرستان شامل : حمزیان علیا ، حمزیان سفلی ، علی آباد ، فیض آباد ،عباس بلاغی ، شکر بلاغی سفلی ، شکر بلاغی علیا ، شطو ، قره آغاج ، بندلی ، آغمزار کرد ، گورش و کفیل آغاز شد .
  • چهارشنبه 3 اسفند 1401 ساعت 08:00
برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ عصر روز دوشنبه 1 اسفند ماه 1401 جلسه شورای آموزش و پرورش به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور مدیر و معاونین آموزش و پرورش و سایر اعضای شورا در سالن جلسات آموزش و پرورش برگزار شد.
  • دوشنبه 1 اسفند 1401 ساعت 18:19
دوشنبه های مردمی
برگزاری ملاقات مردمی فرماندار شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره : روز 1 اسفند ماه 1401 در راستای دیدار چهره به چهره و پاسخ به مطالبات مردم شریف ، دیدار عمومی سعید شکورزاده فرماندار شهرستان که دوشنبه هر هفته با هدف رسیدگی به مسائل و مشکلات عموم مراجعین برگزار می شود ، این هفته نیز برگزار شد.
  • دوشنبه 1 اسفند 1401 ساعت 13:46
برگزاری جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ جلسه انجمن کتابخانه های عمومی به ریاست معاون فرماندار چایپاره و با حضور بخشدار حاجیلار و اعضای انجمن در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • دوشنبه 1 اسفند 1401 ساعت 11:49
در راستای پیگیری مصوبات سفر استاندار آذربایجان غربی به شهرستان چایپاره‌
احیاء مجدد کارخانه آجر سفال شرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛در راستای سیاست های تحولی دولت مردمی بر اساس مردم باوری، امید آفرینی و اجرای عدالت و به دنبال رفع مشکلات و نظارت بر عملکرد دستگاه های اجرایی جهت حصول نتایج مصوبات سفر مقام عالی استان به شهرستان چایپاره صورت گرفت
  • یکشنبه 30 بهمن 1401 ساعت 23:10
جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره؛ جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی به ریاست معاون فرماندار چایپاره ،بخشداران و اعضای کارگروه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • یکشنبه 30 بهمن 1401 ساعت 13:45
دیدار و گفتگوی مشاور مدیر کل بهزیستی استان آذربایجان غربی با فرماندار چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری پیش از ظهر امروز 30 بهمن ماه 1401 ابراهیمی مشاور مدیر کل استان آذربایجان غربی به همراه رییس اداره بهزیستی با حضور در دفتر سعید شکورزاده فرماندار چایپاره ضمن دیدار به گفتگو پرداختند.
  • یکشنبه 30 بهمن 1401 ساعت 13:00
دبیرکارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه خبر داد:
پایان عملیات اجرایی تونل 36 کیلومتری انتقال آب به دریاچه ارومیه از سد کانی سیب
دبیر کارگروه ملی احیای دریاچه ارومیه روز جمعه در حاشیه بازدید از تونل انتقال آب سد کانی سیب به دریاچه ارومیه در گفتگو با شبکه خبر اظهار داشت: عملیات اجرایی این تونل 36 کیلومتری با تلاش همه جانبه به سرعت خاتمه یافته و مشکل مرمت بخشی از آن نیز رفع شده است.
  • جمعه 28 بهمن 1401 ساعت 23:25