شنبه های « توسعه و تولید ؛ دانش بنیان ، اشتغال آفرین »
فرماندار شهرستان چایپاره به همراه بخشدار و جمعی از روساء و مدیران ادارات و نهادها و کارشناسان ذیربط از شرکت گلخانه ای آقای سید سجاد موسوی بازدید نمودند .
پس از بازدید و استماع گزارش مدیر محترم واحد تولیدی مذکور ، فرماندار شهرستان ضمن تشکر از تلاش مدیر و کارکنان آن واحد بر رفع مشکلات آن مجموعه از جمله : تخصیص آب پایدار، تأمین کود شیمیایی ، تخصیص تسهبلات و سرمایه در گردش ، تأمین اراضی توسعه ای و ... توسط روساء و مدیران ادارات و نهادهای شهرستان تأکید نمودند .
  • شنبه 27 فروردین 1401 ساعت 19:00
شنبه های « توسعه و تولید ؛ دانش بنیان ، اشتغال آفرین »
فرماندار شهرستان چایپاره به همراه جمعی از روساء و مدیران ادارات و نهادها و کارشناسان ذیربط از شرکت گلخانه ای آقای غلام پاشایی بازدید نمودند
پس از بازدید و استماع گزارش مدیر محترم واحد تولیدی مذکور ، فرماندار شهرستان ضمن تشکر از تلاش مدیر و کارکنان آن واحد بر رفع مشکلات آن مجموعه از جمله : تخصیص آب پایدار، تأمین کود شیمیایی ، تخصیص تسهبلات و سرمایه در گردش و ... توسط روساء و مدیران ادارات و نهادهای شهرستان تأکید نمودند .
  • شنبه 27 فروردین 1401 ساعت 18:55
مراسم جزء خوانی قرآن کریم
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ مراسم جزءخوانی و ترتیل خوانی قرآن کریم همزمان با ماه مبارک رمضان پس از اقامه نماز جمعه در مسجد جامع با حضور فرماندار شهرستان برگزار شد.
  • جمعه 26 فروردین 1401 ساعت 19:18
دعای روز سیزدهم ماه #رمضان 🌙
اللَّهُمَّ طَهِّرْنِی فِیهِ مِنَ الدَّنَسِ وَ الْأَقْذَارِ، وَ صَبِّرْنِی فِیهِ عَلَى کَائِنَاتِ الْأَقْذَارِ، و وَفِّقْنِی فِیهِ لِلتُّقَى وَ صُحْبَةِ الْأَبْرَارِ، بِعَوْنِکَ یَا قُرَّةَ عَیْنِ الْمَسَاکِینِ. 🔹خدایا پاکم کن در این ماه از آلودگی و کثافات 🔹و شکیبایم کن بر مقدراتى که خواهد شد 🔹 و موفقم دار در این ماه به پرهیزکارى و هم‌نشینى با نیکان، به کمک خودت اى روشنایى دیده مسکینان
  • جمعه 26 فروردین 1401 ساعت 12:09
برگزاری نشست ساماندهی موکب اربعین شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ نشست ساماندهی برنامه‌های موکب‌اربعین با حضور امام جمعه ، فرماندار ، رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان و اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان در مسجد جامع شهرستان چایپاره برگزار شد.
  • جمعه 26 فروردین 1401 ساعت 12:05
برگزاری جشنواره نشان محبت در شهرستان چایپاره
جشنواره نشان محبت به همت ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان و با حضور حجت الاسلام جمشیدی امام جمعه ، شکورزاده فرماندار ، حسینی رییس ستاد عتبات عالیات استان ، جمعی از اعضای شورای تأمین و روساء و مدیران ادارات و نهادها و تعدادی از خیرین و اقشار مختلف مردم در مسجد جامع شهرستان چایپاره برگزار شد .
  • جمعه 26 فروردین 1401 ساعت 11:59
رئیس جمهور در دیدار مدیران ارشد بنیاد مسکن:
مصمم به جبران عقب‌ماندگی در حوزه ساخت مسکن هستیم
رئیس جمهور بر ضرورت جبران عقب‎‌ماندگی‌ها در حوزه ساخت مسکن تاکید کرد و گفت دولت مصمم به تحقق برنامه ساخت یک میلیون مسکن در سال برای تامین نیاز کشور است.
  • پنج شنبه 25 فروردین 1401 ساعت 22:03
اطلاعیه
در خصوص آب زراعی سد آغ چای
  • پنج شنبه 25 فروردین 1401 ساعت 18:00
پرداخت یارانه ویژه ماه مبارک رمضان
به دستور رئیس‌جمهور و در راستای حمایت از اقشار آسیب‌پذیر، یارانه کمک حمایت معیشتی ماه مبارک رمضان به مبلغ یک‌میلیون و پانصدهزار ریال به ازای هر یک از اعضای خانواده به‌حساب سرپرستان 11 میلیون و 38هزار و 520 سرپرست خانوار واریز می‌شود.
  • پنج شنبه 25 فروردین 1401 ساعت 15:11
در نهمین سفر شهرستانی و در جمع مردم بخش نازلو مطرح شد؛
حضور محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی در جمع صمیمی مردم نوشین شهر
استاندار آذربایجان‌غربی: قول بدون پشتوانه اجرایی در سفرهای شهرستانی داده نمی‌شود / توجه به مناطق محروم و حضور در بین مردم از اولویت دولت سیزدهم است / براساس ظرفیت ها و بسیج امکانات، مشکلات را حل می کنیم
  • پنج شنبه 25 فروردین 1401 ساعت 12:02
<< < 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13