پیام تسلیت فرماندار شهرستان بمناسبت درگذشت پدر شهید بزرگوار تاروردی احمدی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ سعید شکورزاده فرماندار شهرستان با صدور پیامی درگذشت مرحوم حاج علی اصغر احمدی پدر شهید بزرگوار تاروردی احمدی را تسلیت گفت .
  • جمعه 5 فروردین 1401 ساعت 22:51
گزارش تصویری
بازدید بازرسان جهاد کشاورزی از سطح بازار شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ امروز 1401/1/4 در راستای نظارت بر عرضه و برخورد قانونی با تخلفات احتمالی تداوم بازرسی ها از واحدهای نانوایی و واحدهای صنفی عرضه کننده مواد پروتئینی ، مرغ فروشی ها و قصابی ها در سطح شهرستان توسط بازرسان جهاد کشاورزی ادامه دارد.
  • پنج شنبه 4 فروردین 1401 ساعت 21:07
پیام نوروزی رهبر انقلاب اسلامی به مناسبت آغاز سال 1401
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام نوروزی 1401 بر حرکت کشور برای رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی تاکید کردند تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین
  • دوشنبه 1 فروردین 1401 ساعت 15:40
بازدید فرماندار شهرستان به صورت سرزده از نحوه ارائه خدمات به بیماران در بیمارستان امام خمینی (ره)
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ شکورزاده فرماندار شهرستان در آستانه سال نو به صورت سرزده از نحوه ارائه خدمات به بیماران در بیمارستان امام خمینی (ره)بازدید نمود.
  • دوشنبه 1 فروردین 1401 ساعت 11:57
گزارش تصویری /دیدار با خانواده معظم شهدا
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ سعید شکورزاده فرماندار شهرستان به همراه معاون فرماندار و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در روستای چورس با پدر بزرگوار و خانواده محترم شهید معظم بهمن شکورزاده دیدار و با اهداء لوح سپاس و هدایا از پدر شهید معزز تجلیل کردند.
  • دوشنبه 1 فروردین 1401 ساعت 11:54
<< < 13