گزارش تصویری/بازدید سرزده شکورزاده فرماندار شهرستان از نانوایی های سطح شهرستان
شکورزاده فرماندار شهرستان پخت به موقع نان و رعایت ساعات کاری و پخت با کیفیت ، رعایت پروتکل های بهداشتی و جلب رضایت مردم را از عوامل مهم تأثیر گذار بر فعالیت ها و امتیازات نانوایی ها دانست.
  • سه شنبه 16 فروردین 1401 ساعت 18:05
ساعت کارى دستگاههاى اجرایى آذربایجان غربى ابلاغ شد
🔴 ابلاغ ساعت کارى دستگاههای اجرایى استان
  • سه شنبه 16 فروردین 1401 ساعت 00:26
بازدید شکورزاده فرماندار شهرستان از میدان دواب
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ امروز 15 فروردین ماه فرماندار شهرستان به همراه جمعی از روسای ادارات و نهادهای شهرستان و کارشناسان ذیربط از میدان دواب شهرستان چایپاره بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات آنان قرار گرف
  • دوشنبه 15 فروردین 1401 ساعت 23:15
گزارش تصویری/ بازدید سرزده شکورزاده فرماندار شهرستان از دانشگاه آزاد اسلامی قره ضیاءالدین
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره ؛ صبح امروز 15فروردین ماه شکورزاده فرماندار شهرستان به همراه سرپرست شبکه بهداشت و درمان در راستای بازگشایی حضوری دانشگاه ها و نحوه ی رعایت شیوه نامه های مقابله با کرونا از دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان قره ضیاء الدین بازدید نمودند .
  • دوشنبه 15 فروردین 1401 ساعت 21:46
دعای روز دوم ماه رمضان 🌙
اللَّهُمَّ قَرِّبْنِی فِیهِ إِلَى مَرْضَاتِکَ، وَ جَنِّبْنِی فِیهِ مِنْ سَخَطِکَ وَ نَقِمَاتِکَ وَ وَفِّقْنِی فِیهِ لِقِرَاءَةِ آیَاتِکَ، بِرَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ. 🔹خدایا نزدیکم کن در این ماه بسوى موجبات خشنودیت 🔹و دورم ساز در آن از خشم و عذابت 🔹و موفقم‌دار در این روز بخواندن آیات قرآنیت به رحمت خود اى مهربانترین مهربانان
  • دوشنبه 15 فروردین 1401 ساعت 21:01
ماه ضیافت الهی
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: این‌که میگویند ماه رمضان، ماه ضیافت الهی است و سفره‌ی ضیافت الهی پهن است، محتویات این سفره که من و شما باید از آن استفاده کنیم، یکی‌اش روزه است؛ یکی‌اش فضیلت قرآن است - به ما گفتند که تلاوت قرآن کنید – یکی‌اش همین دعاهایی است که میخوانیم؛ «یا علی و یا عظیم»، دعای افتتاح، دعای ابوحمزه. 1384/07/17
  • دوشنبه 15 فروردین 1401 ساعت 20:52
تأکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در شرایط کرونایی در مدارس شهرستان
گزارش تصویری/ بازدید سرزده شکورزاده فرماندار شهرستان از دبیرستان هیأت امنایی کوثر
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ صبح امروز 15 فروردین ماه شکورزاده فرماندار شهرستان به همراه سرپرست شبکه بهداشت و درمان و مدیر آموزش و پرورش و کارشناسان سلامت در راستای بازگشایی حضوری مدارس و نحوه ی رعایت شیوه نامه از دبیرستان هیأت امنایی کوثر بازدید نمودند.
  • دوشنبه 15 فروردین 1401 ساعت 20:35
تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در شرایط کرونایی در مدارس شهرستان
گزارش تصویری/ بازدید سرزده شکورزاده فرماندار شهرستان از دبستان نرجس خاتون
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ صبح امروز 15 فروردین ماه شکورزاده فرماندار شهرستان به همراه سرپرست شبکه بهداشت و درمان و مدیر آموزش و پرورش و کارشناسان سلامت در راستای بازگشایی حضوری مدارس و نحوه ی رعایت شیوه نامه از دبستان نرجس خاتون بازدید نمودند.
  • دوشنبه 15 فروردین 1401 ساعت 20:31
تأکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در شرایط کرونایی در مدارس شهرستان
بازدید سرزده شکورزاده فرماندار شهرستان از دبیرستان معرفت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ صبح امروز 15 فروردین ماه شکورزاده فرماندار شهرستان به همراه سرپرست شبکه بهداشت و درمان و مدیر آموزش و پرورش و کارشناسان سلامت در راستای بازگشایی حضوری مدارس و نحوه ی رعایت شیوه نامه از دبیرستان معرفت بازدید نمودند.
  • دوشنبه 15 فروردین 1401 ساعت 20:25
گزارش تصویری / ملاقات مردمی فرماندار شهرستان چایپاره
اولین ملاقات مردمی فرماندار شهرستان در سال 1401 برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره :صبح امروز 15فروردین ماه در راستای دیدار چهره به چهره و پاسخ به مطالبات مردم ، دیدار عمومی شکورزاده فرماندار شهرستان که دوشنبه هر هفته با هدف رسیدگی به مسائل و مشکلات عموم مراجعین برگزار می شود ، امروز دوشنبه نیز برگزار شد.
  • دوشنبه 15 فروردین 1401 ساعت 20:19