شنبه های « تولید ؛ دانش بنیان ، اشتغال آفرین »
فرماندار شهرستان چایپاره به همراه جمعی از روساء و مدیران ادارات و نهادها و کارشناسان ذیربط از شرکت گلخانه ای سید مرتضی حسینی بازدید نمودند .
به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان چایپاره : صبح امروز شنبه 20فروردین ماه در اجرای سلسله برنامه های مستمر شنبه های « تولید ، دانش بنیان و اشتغال آفرین » سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره به همراه جمعی از روساء و مدیران ادارات و نهادها و کارشناسان ذیربط از شرکت گلخانه ای سید مرتضی حسینی بازدید نمودند .
  • شنبه 20 فروردین 1401 ساعت 23:20
شنبه های تولید ؛ دانش بنیان ، اشتغال آفرین
فرماندار شهرستان چایپاره به همراه جمعی از روساء و مدیران ادارات و نهادها و کارشناسان ذیربط از روند تکمیل و ساخت شرکت گلخانه ای آقای نادر اسماعیلی بازدید نمودند
به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان چایپاره : صبح امروز شنبه 20فروردین ماه در اجرای سلسله برنامه های مستمر « شنبه های تولید ؛ دانش بنیان ، اشتغال آفرین » ، سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره به همراه جمعی از روساء و مدیران ادارات و نهادها و کارشناسان ذیربط از روند تکمیل و ساخت شرکت گلخانه ای آقای نادر اسماعیلی بازدید نمودند .
  • شنبه 20 فروردین 1401 ساعت 23:12
برگزاری جلسه شورای ورزش استان به ریاست محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی
استاندار آذربایجان‌غربی: ارتقای سرانه، مهمترین ماموریت مدیریت ورزش استان است/ اتمام پروژه های در دست ساخت در حوزه ورزش با جدیت پیگیری شود/ آذربایجان غربی می تواند میزبان شایسته ای در مسابقات ورزشی باشد
  • شنبه 20 فروردین 1401 ساعت 23:07
رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا:
تصمیم برای بازگشایی مراکز آموزشی با جدیت استمرار یابد / ضرورت تبیین و اقناع افکار عمومی برای تزریق دوز سوم واکسن کرون/
رئیس‌جمهور بر ضرورت تزریق دوز سوم واکسن کرونا برای پیشگیری از خیزهای بعدی بیماری و جدیت در بازگشایی مدارس و دانشگاه ها و آموزش حضوری تاکید کرد.
  • شنبه 20 فروردین 1401 ساعت 20:16
روز ملی فناوری هسته ای گرامی باد
  • شنبه 20 فروردین 1401 ساعت 16:43
سخنگوی دولت تشریح کرد: 40 برنامه در بودجه 1401 برای بازسازی اقتصاد کشور و بهبود معیشت مردم
علی بهادری جهرمی، سخنگو و دبیر هیئت دولت سیزدهم: چهل برنامه مندرج در بودجه 1401 را که از جهات مختلف به نفع مردم و در راستای اصلاح نظام اقتصادی در بودجه گنجانده شده است.
  • جمعه 19 فروردین 1401 ساعت 19:49
تلاوت با تدبر
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: بعضی علاوه‌ی بر روزه گرفتن در ماه رمضان، آموزش خود را هم از قرآن در حد اعلی تأمین میکنند؛ تلاوت قرآن با تدبر. در شبها و نیمه شبها تلاوت قرآن، انس با قرآن، مخاطب خدا قرار گرفتن، لذت و معنای دیگری دارد. چیزی که انسان در چنین تلاوتی از قرآن فرا میگیرد، در حال متعارف و معمول نمیتواند به چنین تلاوتی دسترسی پیدا کند. 1386/06/23 🏷 #بهار_قرآن
  • جمعه 19 فروردین 1401 ساعت 15:36
تشخیص ضرر داشتن روزه
تشخیص تأثیر روزه در ایجاد بیماری یا تشدید آن و عدم قدرت بر روزه یا ضرر داشتن روزه بر عهده مکلف است. پس اگر پزشک بگوید: روزه ضرر دارد ولی گفته او موجب اطمینان یا ترس از ضرر نشود یا مکلف با تجربه دریافته باشد که روزه ضرر ندارد، باید روزه بگیرد، همچنین اگر پزشک بگوید: روزه ضرر ندارد ولی خودش بداند روزه برایش ضرر دارد یا خوف ضرر عقلایی داشته باشد، نباید روزه بگیرد و روزه بر او حرام است.
  • جمعه 19 فروردین 1401 ساعت 15:33
دیدار و گفتگوی فرماندار شهرستان با معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ شکورزاده فرماندار شهرستان صبح امروز 1401/1/18 در راستای سفر استاندار محترم آذربایجان غربی به شهرستان چایپاره با مهندس رهبردین معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی برای پیگیری پروژه های عمرانی شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
  • پنج شنبه 18 فروردین 1401 ساعت 22:55
<< < 8 9 10 11 12 13