بهار 1402
دیدار رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با فرماندار شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان چایپاره، روز چهارشنبه نهمین روز از سال نو و همزمان با ماه مبارک رمضان ، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران چایپاره با حضور در دفتر سعید شکورزاده فرماندار شهرستان ، ضمن دیدار و تبریک سال نو به گفتگو پرداختند.
  • چهارشنبه 9 فروردین 1402 ساعت 11:48
دیدار رییس اوقاف و امورخیریه با فرماندار شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان چایپاره، روز چهارشنبه نهمین روز از سال نو و همزمان با ماه مبارک رمضان ، رییس اوقاف و امور خیریه چایپاره با حضور در دفتر فرماندار شهرستان ضمن دیدار و تبریک سال نو به گفتگو پرداختند.
  • چهارشنبه 9 فروردین 1402 ساعت 09:43
استاندار آذربایجان غربی:
زمینه رونق اقتصادی در شهرستان جدید میرآباد فراهم است/ آینده روشنی برای این منطقه می توان تصور کرد
استاندار آذربایجان‌غربی گفت: با وجود نعمت‌های طبیعی و موقعیت استراتژیک شهرستان تازه تاسیس میرآباد، اکنون زمینه توسعه و رونق اقتصادی این منطقه فراهم است.
  • سه شنبه 8 فروردین 1402 ساعت 23:20
استاندار آذربایجان غربی:
تخصیص بیش از 2 هزار میلیارد تومان اعتبار عمرانی سفر رییس جمهور به آذربایجان غربی/ مدیران استان به دنبال جذب اعتبارات ملی باشند
استاندار آذربایجان غربی گفت: میزان اعتبار عمرانی مصوب سفر رییس جمهور به استان 19 هزار و 952 میلیارد تومان بود که از این میزان 2 هزار و 200 میلیارد تومان تخصیص یافته است.
  • سه شنبه 8 فروردین 1402 ساعت 21:13
با تصویب هیات وزیران، بیستمین شهرستان آذربایجان‌غربی‌ ایجاد شد
بدنبال پیشنهاد وزارت کشور و تصویب هیات وزیران، «میرآباد» به عنوان بیستمین شهرستان در جغرافیای استان آذربایجان غربی ایجاد شد.
  • سه شنبه 8 فروردین 1402 ساعت 21:06
همایش تربیتی ارکان مساجد :
با بهره گیری از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود و برنامه ریزی هدفمند شاهد تحقق شعار سال 1402 خواهیم بود
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ پیش از ظهر امروز 8 فروردین 1402 با حضور فرماندار شهرستان چایپاره و جمعی از علما و روحانیون ، هیأت امنا و فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج مساجد ، همایش تربیتی ارکان مسجد در محل ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان چایپاره برگزار شد.
  • سه شنبه 8 فروردین 1402 ساعت 15:38
دیدار نوروزی فرماندار چایپاره با امام جمعه شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ سعید شکورزاده فرماندار چایپاره روز سه شنبه در هشتمین روز از سال نو با حجت الاسلام و المسلمین رسول جمشیدی امام جمعه چایپاره دیدار کردند.
  • سه شنبه 8 فروردین 1402 ساعت 12:47
دیدار نوروزی روساء و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان با فرماندار چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ روز سه شنبه در هشتمین روز از سال نو و همزمان با ماه مبارک رمضان ، رییس اداره گاز با حضور در دفتر سعید شکورزاده فرماندار شهرستان ، ضمن دیدار و تبریک سال نو ، به گفتگو پرداختند.
  • سه شنبه 8 فروردین 1402 ساعت 10:14
دیدار نوروزی روساء و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان با فرماندار چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ روز سه شنبه در هشتمین روز از سال نو و همزمان با ماه مبارک رمضان مدیران و روسای ادارات مخابرات و امور آبفا با حضور در دفتر سعید شکورزاده فرماندار شهرستان ، ضمن دیدار و تبریک سال نو ، به گفتگو پرداختند.
  • سه شنبه 8 فروردین 1402 ساعت 09:45
ابلاغ دستورالعمل تسهیلات قرض‌الحسنه فرزندآوری سال 1402
بانک مرکزی در بخشنامه‌ای دستورالعمل تسهیلات قرض‌الحسنه فرزندآوری، مطابق با قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در بودجه سال 1402 را برای اجرا به شبکه بانکی ابلاغ کرد.
  • دوشنبه 7 فروردین 1402 ساعت 17:25