پنجاه و سومین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا در شهرستان چایپاره برگزار شد.
تغییر وضعیت کرونایی چایپاره از قرمز به نارنجی به معنای عادی شدن شرایط نیست به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره پنجاه و سومین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا به ریاست امینی فرماندار شهرستان و با حضور سایر اعضای جلسه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • سه شنبه 13 مهر 1400 ساعت 14:27
نیرویی که با اقتدار دربرابر اخلال گران نظم و امنیت ایستاده و تیشه برریشه‌های ظلم وفساد می‌کوبد تا ارمغان آور آرامش وعدالت باشد.
امنیت، اعتماد، سلامت، پویایی و نشاط ثمره‌ی حضور نیروی انتظامی درجامعه است بدین وسیله ضمن بزرگداشت هفته‌ی مقدس نیروی انتظامی از تلاش‌های بی شایبه این عزیزان حماسه ساز پیروز وسنگرداران همیشه بیدار که سرافرازانه راه قسط و امنیت درسایه‌ی تلاش آنها طلوع می‌کند، را تبریک می گوییم
  • دوشنبه 12 مهر 1400 ساعت 13:45
پیام دعوت فرماندار شهرستان چایپاره از عموم مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی
کتابخوانی از جمله صفاتی است که بسیاری از ما علاقه داریم واجد آن باشیم، اما اکثر ما وقت و حوصله کافی را به خواندن کتاب اختصاص نمیدهیم. یکی از دلایل کتاب خواندن کسب دانش است و کتابها یک منبع غنی از اطلاعات هستند.خواندن کتاب با موضوعات متنوع اطلاعات وعمق دانش ما را افزایش میدهد.
  • شنبه 10 مهر 1400 ساعت 14:17
به مناسبت هفتم مهرماه، روز آتش‌نشانی و ایمنی صورت گرفت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره تجلیل از آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قره ضیاالدین با حضور «امینی» فرماندار چایپاره ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر قره ضیاالدین
  • شنبه 10 مهر 1400 ساعت 13:58
حضور خانواده شهید مدافع حرم در شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره مراسم تجلیل از خانواده شهید مدافع حرم شهید زکریاشیری باحضور امینی فرماندار شهرستان و پدر و مادر شهید و جمعی از رؤسای اتحادیه های صنفی و مسئولین شهرستان با سخنرانی مادر شهید در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • چهارشنبه 7 مهر 1400 ساعت 14:03
جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره امروز سه شنبه ۲۳ شهریور ١۴٠٠ جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان چایپاره به ریاست صادقی معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی ، باحضور امینی فرماندار شهرستان، بابایی مدیرکل صنعت معدن تجارت استان و مدیران کل مربوطه و جمعی از مسئولین شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • چهارشنبه 24 شهریور 1400 ساعت 13:04
پنجاه ویکمین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه باکرونا در شهرستان چایپاره برگزار شد.
فرماندار چایپاره بر ایجاد انگیزه مضاعف و لزوم تشویق مردم برای دریافت واکسن کرونا تاکید کرد و گفت :تنها راه مقابله با کرونا رعایت پروتکلهای بهداشتی و واکسیناسیون است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره پنجاه و یکمین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا به ریاست امینی فرماندار شهرستان و با حضور سایر اعضای جلسه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • جمعه 19 شهریور 1400 ساعت 13:27
تقدیر بخشدار مرکزی از خدمات دهیاران سابق روستاهای قره کندی، خانقاه چورس و سلوکلو
به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی روز چهارشنبه مورخه ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ دانیالی بخشدار مرکزی با اهداء لوح از زحمات و خدمات چهارساله دهیاران سابق روستاهای قره کندی، خانقاه چورس و سلوکلو تقدیر نمودند.
  • چهارشنبه 17 شهریور 1400 ساعت 11:10
آیین تحلیف شوراهای اسلامی بخش مرکزی شهرستان چایپاره برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی روز چهارشنبه مورخه ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ ساعت ۱۸ عصر مراسم تحلیف اعضای ششمین دوره شوراهای اسلامی بخش مرکزی با حضور بخشدار مرکزی در محل سالن جلسات فرمانداری چایپاره برگزار گردید.
  • پنج شنبه 14 مرداد 1400 ساعت 11:22
دومین نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی شهرستان چایپاره در سال ۱۴۰۰ در محل سالن جلسات بخشداری مرکزی برگزار گردید.
شهرستان چایپاره به ریاست دانیالی بخشدار مرکزی و با حضور امینلویی مدیریت آب و فاضلاب، محمدزاده مدیریت توزیع برق به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی روز دوشنبه مورخه ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ دومین نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی و دهیاران بخش مرکزی در محل سالن اجتماعات بخشداری برگزار گردید.
  • سه شنبه 12 مرداد 1400 ساعت 09:54