دیدار نوروزی روساء و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان با فرماندار چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ روز یکشنبه در ششمین روز از سال نو و همزمان با ماه مبارک رمضان ، مدیران و روسای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، توزیع برق، بیمه سلامت و ثبت احوال با حضور در دفتر سعید شکورزاده فرماندار شهرستان ، ضمن دیدار و تبریک سال نو ، به گفتگو پرداختند.
  • یکشنبه 6 فروردین 1402 ساعت 10:24
ساعت کار دستگاه‌های اجرایی آذربایجان غربی در رمضان اعلام شد
بر اساس اعلام ذوالفقاری معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی ساعات کاری دستگاه های اجرایی استان در ماه مبارک رمضان به شرح زیر خواهد بود:
  • شنبه 5 فروردین 1402 ساعت 16:10
دیدار نوروزی روساء و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان با فرماندار چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ روز شنبه در پنجمین روز از سال نو و همزمان با ماه مبارک رمضان ، مدیران و روسای جهاد کشاورزی، شبکه دامپزشکی،منابع طبیعی و آبخیزداری و تعاون روستایی با حضور در دفتر سعید شکورزاده فرماندار شهرستان ضمن دیدار و تبریک سال نو ، به گفتگو پرداختند.
  • شنبه 5 فروردین 1402 ساعت 11:24
دیدار نوروزی روساء و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان با فرماندار چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ روز شنبه در پنجمین روز از سال نو و همزمان با ماه مبارک رمضان ، مدیر شبکه بهداشت و درمان با حضور در دفتر سعید شکورزاده فرماندار شهرستان ضمن دیدار و تبریک سال نو ، به گفتگو پرداختند.
  • شنبه 5 فروردین 1402 ساعت 10:43
دیدار نوروزی کارکنان فرمانداری چایپاره با مقام عالی دولت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ در اولین روز از سال نو ، معاون ، بخشداران و کارکنان فرمانداری با حضور در دفتر سعید شکورزاده فرماندار شهرستان ضمن دیدار و تبریک سال نو به گفتگو پرداختند.
  • شنبه 5 فروردین 1402 ساعت 10:33
گزارش تصویری
رشد شاخص ها در یکسال گذشته
  • چهارشنبه 2 فروردین 1402 ساعت 13:30
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال 1402، سال جدید را سال «مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند
متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است: بسم الله الرّحمن الرّحیم یا مقلّب القلوب والابصار، یا مدبّر اللیل و النّهار، یا محوّل الحول و الاحوال، حوّل حالنا الی احسن الحال.
  • سه شنبه 1 فروردین 1402 ساعت 12:30
‍ ‍ پیام تبریک فرماندار شهرستان چایپاره به مناسبت فرارسیدن نوروز1402
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره،  سعید شکورزاده با صدور پیامی، فرارسیدن سال نو و عید سعید نوروز را تبریک گفت. در این پیام آمده است:
  • سه شنبه 1 فروردین 1402 ساعت 01:30
برگزاری گردهمایی فرمانداران استان به ریاست محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان‌غربی
شاهد رشد شاخصهای توسعه در آذربایجان غربی هستیم/عملکرد دولت باید بخوبی اطلاع رسانی شود/ دور دوم سفرهای شهرستانی با رویکرد جدید انجام می شود/ فرمانداران در روند توسعه استان فعالانه عمل کنند
  • یکشنبه 28 اسفند 1401 ساعت 08:19
تجهیز مراکز مخابراتی شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛مشکل تغذیه نیروی 6 مرکز مخابراتی در صورت قطعی برق حل شد هزینه تجهیز مراکز مخابراتی شهرستان با مبلغی بالغ بر دو میلیارد ریال به شرح زیر است
  • شنبه 27 اسفند 1401 ساعت 20:13