جلسه شورای اداری استان به ریاست محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان‌غربی
محمدصادق معتمدیان در جلسه شورای اداری ضمن قدردانی از تلاش و هم افزایی همه ارکان استان در سالجاری، تصریح کرد: امسال، سال سخت و پرکاری بود. فراز و نشیب ها و اتفاقات تلخ و شیرین بسیاری را شاهد بودیم. وی افزود: تکمیل پروژه های نیمه تمام به عنوان یکی اولویت های جدی دولت سیزدهم مطرح بوده و با ریل گذاری مناسب و تلاش شبانه روزی مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی، آذربایجان غربی به عنوان یکی از استانهای پیشرو در این زمینه بشمار می رود.
  • شنبه 27 اسفند 1401 ساعت 20:09
مراسم بدرقه کاروان راهیان نور شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ صبح روز شنبه 27 اسفند ماه 1401 با بدرقه معاون فرماندار شهرستان چایپاره ، فرماندهان ناحیه مقاومت بسیج و انتظامی و جمعی از مسولین ، 44نفر از بانوان بسیجی به مدت یک هفته با یک دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند .
  • شنبه 27 اسفند 1401 ساعت 12:30
استاندار آذربایجان غربی در پیامی 25 اسفند سالروز شهادت‌ سردار رشید اسلام شهید مهدی باکری و روز شهردار را گرامیداشت
در متن پیام محمد صادق معتمدیان استاندارآذربایجان غربی آمده است:
  • پنج شنبه 25 اسفند 1401 ساعت 20:28
به ریاست استاندار آذربایجان‌غربی:
برگزاری جلسه شورای راهبری کاهش تصادفات و شورای هماهنگی ترافیک استان
استاندار آذربایجان‌غربی: وجود ایرلاین از زیرساخت های مهم توسعه گردشگری است/ از تمامی ظرفیت ها برای کاهش تصادفات جاده ای استفاده شود / برای بهبود شاخص های ایمنی جاده ای از اعتبارات ملی استفاده می کنیم
  • پنج شنبه 25 اسفند 1401 ساعت 20:19
پیام تبریک فرماندار چایپاره به مناسبت بزرگداشت سالروز شهید مهدی باکری و روز شهردار
به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و نام شهید باکری، روز شهردار را به شهرداران تلاشگر شهرستان که در این روزها در خط مقدم مدیریت شهری هستند, تبریک گفت. متن کامل پیام فرماندار بدین شرح است:
  • پنج شنبه 25 اسفند 1401 ساعت 20:14
بازدید از اماکن دولتی و عمومی:
با هدف بررسی نحوه ارائه خدمات مطلوب به میهمانان نوروزی صورت گرفت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ پیش از ظهر امروز 25 اسفند ماه معاون فرماندار شهرستان چایپاره به همراه اعضای ستاد خدمات سفر نوروزی به منظور ارائه خدمات رفاهی ، تفریحی و خدماتی به میهمانان نوروزی و  شهروندان در آستانه سال نو از بیمارستان امام خمینی(ره)،جایگاه عرضه میوه شب عید و پارک ملت بازدید به عمل آوردند.
  • پنج شنبه 25 اسفند 1401 ساعت 15:14
تجلیل از برندگان برنامه زنده رادیویی فجر بایرامی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره که 6 بهمن ماه 1401 در برنامه زنده رادیویی فجر بایرامی به تشریح خدمات نظام مقدس اسلامی و  دستاوردهای دولت سیزدهم  در شهرستان به گفتگو پرداخته بود و  سوالی برای شنوندگان مطرح شده بود و پنج نفر که به قید قرعه برندگان این مسابقه بودند با اهداء لوح سپاس و هدایایی تجلیل کرد .
  • چهارشنبه 24 اسفند 1401 ساعت 21:27
پرواز هواپیمای ماهان در فرودگاه ارومیه دایر شد
مشاور هماهنگی و امور رسانه استاندار آذربایجان غربی از دایر شدن پرواز شرکت هواپیمایی ماهان ایر در مسیر تهران به ارومیه و بالعکس خبر داد.
  • چهارشنبه 24 اسفند 1401 ساعت 18:24
برگزاری جشنواره شعر نماز در چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ با حضور فرماندار شهرستان چایپاره، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و جمعی از مسولین شهرستانی ، جشنواره شعر نماز با شرکت شاعرین شهرستان های شمال استان آذربایجان غربی ( چایپاره ، خوی ، شوط ، پلدشت ، ماکو و چالدران ) در مجتمع فرهنگی و هنری نه دی چایپاره برگزار شد.
  • چهارشنبه 24 اسفند 1401 ساعت 15:45
آغاز فعالیت ستاد ایمنی و سلامت شهرستان‌چایپاره به مناسبت ایام نوروز
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی فرمانداری شهرستان‌ چایپاره؛ صبح امروز 24 اسفند ماه آغاز فعالیت ستاد ایمنی و سلامت شهرستان چایپاره با حضور سعید شکورزاده فرماندار شهرستان ، پلیس راه و روسای ادارات و نهادهای عضو ستاد 1401/12/25تا 1402/1/15 جهت کنترل ترافیک و جلوگیری از حوادث ناگوار جاده ای و به منظور ارائه خدمات به مسافرین عزیز نوروزی انجام گرفت .
  • چهارشنبه 24 اسفند 1401 ساعت 13:10