بمناسبت روز تکریم مقام مادران و همسران شهداء
تجلیل از مقام شامخ خانواده شهداء
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین (علیها السلام) و روز تکریم مقام مادران و همسران شهداء ، سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره به همراه بخشدار حاجیلار و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با مادر و خانواده شهید اروج ابوالحسنی دیدار کردند.
  • یکشنبه 18 دی 1401 ساعت 12:20
به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین (علیها السلام)
تجلیل از مقام شامخ خانواده شهداء
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین (علیها السلام) و روز تکریم مقام مادران و همسران شهداء ، سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره به همراه بخشدار حاجیلار ، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیر آموزش و پرورش با حضور در روستای کامل آباد با مادر و خانواده شهید صمد دنیایی دیدار کردند.
  • یکشنبه 18 دی 1401 ساعت 12:06
بازدید فرماندار شهرستان چایپاره از پایگاه موقت امداد و نجات جمعیت هلال احمر در دبیرستان خلیج فارس
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان؛ سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره به همراه بخشدار حاجیلار ، مدیر آموزش و پرورش از پایگاه موقت زمستانی امداد و نجات شهید مخلص جمعیت هلال احمر بازدید به عمل آوردند.
  • یکشنبه 18 دی 1401 ساعت 11:43
توزیع 100 بسته آموزشی و فرهنگی در دبیرستان خلیج فارس حاجیلار
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ با حضور فرماندار شهرستان چایپاره ، بخشدار حاجیلار، مدیر آموزش و پرورش 180 بسته آموزشی و فرهنگی به مبلغ یک میلیارد ریال که 10بسته ی آن به صورت نمادین در دبیرستان شبانه روزی خلیج فارس به دانش آموزان این دبیرستان اهدا شد .
  • یکشنبه 18 دی 1401 ساعت 11:02
برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ نهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی به ریاست حجت الاسلام و المسلمین جمشیدی امام جمعه شهرستان چایپاره و با حضور فرماندار ، رییس حوزه قضایی و اعضای شورا در محل کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوان شهرستان برگزار شد.
  • یکشنبه 18 دی 1401 ساعت 08:30
برگزاری جلسه کارگروه اقتصادی اشتغال و یرمایه گذاری استاندبه ریاست محمد صادق معتمدیان استاندار آذدبایجان غربی
برگزاری جلسه کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان به ریاست محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان‌غربی با حضور معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و حضور سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره به صورت وبینار در این جلسه
  • شنبه 17 دی 1401 ساعت 21:30
دیدار و گفتگوی معاون مدیر کل کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) استان آذربایجان غربی با فرماندار شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ صبح امروز پیری معاون مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان آذربایجان غربی به همراه هیأت همراه و رییس کمیته امداد شهرستان با حضور در دفتر سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره ضمن دیدار ، به گفتگو پرداختند.
  • شنبه 17 دی 1401 ساعت 10:02
پیام تسلیت فرماندار چایپاره به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین (س)
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛فرماندار چایپاره با صدور پیامی، سالروز وفات حضرت ام البنین (س) را که با عنوان روز تکریم مقام مادران و همسران شهدا نامگذاری شده را تسلیت گفت.
  • پنج شنبه 15 دی 1401 ساعت 22:55
استاندار آذربایجان‌غربی:
هدف از سفرهای شهرستانی، شناسایی استعدادها و پتانسیل های هر منطقه است
.
  • پنج شنبه 15 دی 1401 ساعت 21:43
افتتاح مرکز تخصصی و آموزشی اتحادیه آرایشگران بانوان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ انجمن تخصصی مرکز آموزشی اتحادیه آریشگران بانوان با حضور فرماندار چایپاره؛مدیر صنعت، معدن و تجارت ، رییس اتاق اصناف و رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای افتتاح شد .
  • پنج شنبه 15 دی 1401 ساعت 12:30