نظارت ستادی
بازدید سرزده معاون فرماندار شهرستان چایپاره از بیمه سلامت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ ظهر امروز 21 دیماه 1401محسن دانیالی معاون فرماندار چایپاره به همراه بخشدار و مدیر مجتمع اداری و کارشناسان ارزیابی و بازرسی عملکرد فرمانداری به منظور بررسی وضعیت خدمات رسانی به شهروندان و مسائل و مشکلات ادارات و نهادهای دولتی ، به صورت میدانی از بیمه سلامت شهرستان بازدید نمود.
  • چهارشنبه 21 دی 1401 ساعت 12:30
نظارت ستادی
بازدید سرزده معاون فرماندار شهرستان چایپاره از ثبت اسناد و املاک
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ ظهر امروز 21 دیماه 1401محسن دانیالی معاون فرماندار چایپاره به همراه بخشدار و مدیر مجتمع اداری و کارشناسان ارزیابی و بازرسی عملکرد فرمانداری به منظور بررسی وضعیت خدمات رسانی به شهروندان و مسائل و مشکلات ادارات و نهادهای دولتی ، به صورت میدانی از اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان بازدید نمود.
  • چهارشنبه 21 دی 1401 ساعت 12:20
نظارت ستادی
بازدید سرزده معاون فرماندار شهرستان چایپاره از محیط زیست
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ ظهر امروز 21 دیماه 1401محسن دانیالی معاون فرماندار چایپاره به همراه بخشدار و مدیر مجتمع اداری و کارشناسان ارزیابی و بازرسی عملکرد فرمانداری به منظور بررسی وضعیت خدمات رسانی به شهروندان و مسائل و مشکلات ادارات و نهادهای دولتی ، به صورت میدانی از اداره حفاظت محیط زیست بازدید نمود.
  • چهارشنبه 21 دی 1401 ساعت 12:10
بازدید سرزده معاون فرماندار شهرستان چایپاره از اداره صنعت ، معدن و تجارت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ ظهر امروز 21 دیماه 1401محسن دانیالی معاون فرماندار چایپاره به همراه بخشدار و مدیر مجتمع اداری و کارشناسان ارزیابی و بازرسی عملکرد فرمانداری به منظور بررسی وضعیت خدمات رسانی به شهروندان و مسائل و مشکلات ادارات و نهادهای دولتی ، به صورت میدانی از اداره صنعت ، معدن و تجارت بازدید نمود.
  • چهارشنبه 21 دی 1401 ساعت 12:00
نظارت ستادی
بازدید سرزده معاون فرماندار شهرستان چایپاره از بنیاد برکت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ ظهر امروز 21 دیماه 1401محسن دانیالی معاون فرماندار چایپاره به همراه بخشدار و مدیر مجتمع اداری و کارشناسان ارزیابی و بازرسی عملکرد فرمانداری به منظور بررسی وضعیت خدمات رسانی به شهروندان و مسائل و مشکلات ادارات و نهادهای دولتی ، به صورت میدانی از بنیاد برکت بازدید نمود.
  • چهارشنبه 21 دی 1401 ساعت 11:56
معاون استاندار خبر داد؛
ادارات آذربایجان غربی چهارشنبه و پنجشنبه دو ساعت زودتر تعطیل می شود
معاون توسعه منابع و مدیریت استاندار آذربایجان غربی گفت: در راستای اجرای مصوبه کارگروه سوخت استان و به منظور مدیریت بهینه مصرف انرژی، ادارات آذربایجان غربی دو ساعت زودتر از وقت قانونی تعطیل می شود.
  • چهارشنبه 21 دی 1401 ساعت 10:58
معاون سیاسی وزیر کشور:
اقدام توهین‌آمیز شارلی ابدو نشان از استیصال غرب در برابر گفتمان انقلاب اسلامی است
معاون سیاسی وزیر کشور، اقدام توهین‌آمیز نشریه فرانسوی شارلی ابدو در تعدی به ارزش ها و اهانت به ساحت مرجعیت شیعه را محکوم کرد و گفت: این اقدام نشان از اوج انحطاط و استیصال غرب در برابر گفتمان انقلاب اسلامی و مرجعیت سیاسی و دینی رهبر معظم انقلاب است.
  • چهارشنبه 21 دی 1401 ساعت 10:32
استاندار آذربایجان غربی:
اقدامات دولت سیزدهم برای توسعه آذربایجان‌غربی قابل توجه است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه دولت سیزدهم برای توسعه این استان، اقدامات قابل توجهی انجام داده است، گفت: اطلاع رسانی گسترده این اقدامات در راستای افزایش امید بین مردم و آگاه‌سازی اقشار مختلف جامعه بسیار ضروری است.
  • سه شنبه 20 دی 1401 ساعت 15:07
دعوت فرماندار چایپاره از وزیر میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی جهت سفر به این شهرستان
با توجه به سفر وزیر محترم میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی به شهرستان خوی به منظور شرکت در پنجمین جشنواره ملی موسیقی شمس و مولانا ، فرماندار شهرستان چایپاره طی نامه ای ضمن دعوت از ایشان برای سفر به شهرستان چایپاره ، مطالبات شهرستان در حوزه میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی را به ایشان تقدیم نمود .
  • سه شنبه 20 دی 1401 ساعت 15:01
اطلاعیه
تعطیلی تمامی مدارس استان آذربایجان غربی
بر اساس تصمیم کارگروه سوخت استان، مبنی بر پیش بینی برودت هوا و افت شدید دما و صرفه جویی در مصرف انرژی ،  تمامی مدارس استان آذربایجان غربی سه شنبه  و  چهارشنبه (20 و 21 دی ماه) #غیرحضوری و آموزش از طریق شبکه شاد انجام خواهد پذیرفت. امتحانات نهایی پایه دوازدهم طبق برنامه برگزار خواهد شد. امتحانات داخلی لغو و زمان برگزاری متعاقبا از طریق مدیران مدارس به دانش اموزان و اولیای گرامی اطلاع رسانی خواهد شد اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان غربی
  • دوشنبه 19 دی 1401 ساعت 20:06