بازدید میدانی فرماندار شهرستان چایپاره از روند بهسازی و آماده سازی مزار شهید گمنام
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ صبح امروز 3 دیماه 1401 سعید شکوررزاده فرماندار شهرستان چایپاره به همراه  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ، مدیر بنیاد شهید و مدیر بنیاد مسکن از روند طرح بهسازی و آماده سازی مزار شهید گمنام در روستای هدف گردشگری چورس بازدید نمودند.
  • شنبه 3 دی 1401 ساعت 09:00
فرماندار شهرستان چایپاره طی پیامی هفته سواد آموزی را تبریک گفت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ در متن پیام فرماندار و رییس شورای آموزش و پروش آمده است:
  • جمعه 2 دی 1401 ساعت 19:00
برگزاری مراسم محفل انس با قرآن
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ با حضور فرماندار شهرستان چایپاره ، امام جمعه،معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی و جعمی از مسئولان اجرائی و فرهنگی مراسم محفل انس با قرآن به مناسبت ایام فاطمیه در مجتمع فرهنگی و هنری نه دی برگزار شد.
  • چهارشنبه 30 آذر 1401 ساعت 11:40
پیگیری فرماندار چایپاره جهت رفع مشکلات آموزش و پرورش در دیدار با معاون مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ صبح امروز 30آذر ماه140 «شکورزاده» فرماندارچایپاره با جوادی  معاون مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی دیدار و گفتگو کرد.
  • چهارشنبه 30 آذر 1401 ساعت 10:40
آیین نکوداشت شب یلدا
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ در روز پایانی فصل پاییز و در آستانه‌ی شب یلدا، مراسمی با هدف نکوداشت این شب باستانی،با حضور فرماندار و کارکنان مجموعه فرمانداری در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • سه شنبه 29 آذر 1401 ساعت 14:15
#یلدای_مهربانی
2000 بسته معیشتی در قالب یلدای مهربانی بین نیازمندان شهرستان چایپاره توزیع شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ امروز سه شنبه 29آذرماه 1401 با حضور فرماندار و فرمانده ناحیه مقاومت سپاه و فرمانده انتظامی و مدیر کمیته امداد امام (ره) ، 2000بسته معیشتی در قالب طرح یلدای مهربانی با مشارکت کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) و ناحیه مقاومت بسیج به ارزش10 میلیارد ریال در بین نیازمندان شهرستان چایپاره توزیع شد.
  • سه شنبه 29 آذر 1401 ساعت 13:40
افتتاح کافه موزه فیروزه با حضور فرماندار شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ ظهر امروز با حضور فرماندار شهرستان چایپاره به همراه اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار قره ضیاء الدین و برخی از مسئولان شهرستان کافه موزه فیروزه با برافروختن یک چراغ قدیمی نفت سوز رسماً افتتاح شد.
  • سه شنبه 29 آذر 1401 ساعت 12:10
بازدید فرماندار شهرستان چایپاره از دبستان شهید علیزاده
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ روز دوشنبه 28 آذر ماه 1401 سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره به همراه مدیر آموزش و پرورش و معاونین ، با حضور در روستای قره کندی از توابع بخش مرکزی از دبستان شهید علیزاده آن روستا بازدید و با مدیر ،معاونین و آموزگاران و دانش آموزان آن مدرسه دیدار و گفتگو نمودند.
  • دوشنبه 28 آذر 1401 ساعت 13:30
#دوشنبه_های_مردمی
برگزاری ملاقات مردمی فرماندار شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره :صبح امروز 28 آذر ماه 1401 در راستای دیدار چهره به چهره و پاسخ به مطالبات مردم ، دیدار عمومی شکورزاده فرماندار شهرستان که دوشنبه هر هفته با هدف رسیدگی به مسائل و مشکلات عموم مراجعین برگزار می شود ، این هفته نیز برگزار شد.
  • دوشنبه 28 آذر 1401 ساعت 11:45
بازدید معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ عصر امروز 27آذرماه 1401 دکتر رحیمی معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در سفر یک روز خود به شهرستان چایپاره به همراه سعید شکورزاده فرماندار ، نماینده مردم شهرستان و رییس دانشگاه علوم پزشکی استان از بیمارستان امام خمینی (ره) بازدید نمودند.
  • یکشنبه 27 آذر 1401 ساعت 18:00