بازدید فرماندار شهرستان چایپاره از مسجد خیر ساز روستای الهوردی کندی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره با حضور در روستای الهوردی کندی از توابع بخش حاجیلار از مسجد خیــر ساز در حال احداث این روستا که توسط آقای حاج حسین طلایی یکی از خیران نیک نام شهرستان در حال احداث هست بازدید نمود .
  • چهارشنبه 23 آذر 1401 ساعت 12:40
بازدید فرماندار شهرستان چایپاره از دبستان استقلال
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ روز چهارشنبه23 آذر ماه 1401 سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره به همراه بخشدار حاجیلار ، مدیر آموزش و پرورش و معاونین ، با حضور در روستای بیکدرویش از توابع بخش حاجیلار از دبستان تربیت آن روستا بازدید و با مدیر ، آموزگاران و دانش آموزان آن مدرسه دیدار و گفتگو نمودند.
  • چهارشنبه 23 آذر 1401 ساعت 11:20
بازدید فرماندار شهرستان چایپاره از دبستان تربیت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ روز چهارشنبه23 آذر ماه 1401 سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره به همراه بخشدار حاجیلار ، مدیر آموزش و پرورش و معاونین ، با حضور در روستای الله وردی کندی از توابع بخش حاجیلار از دبستان تربیت آن روستا بازدید و با مدیر ، آموزگاران و دانش آموزان آن مدرسه دیدار و گفتگو نمودند.
  • چهارشنبه 23 آذر 1401 ساعت 10:30
#مراسم_عزاداری_ایام_فاطمیه
حضور فرماندار چایپاره در مراسم ایام فاطمیه در شهر حاجیلار
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ عصر امروز 22آذرماه 1401فرماندار شهرستان چایپاره به همراه حجت الاسلام والمسلمین پور اکبر امام جمعه موقت بخشدار و جمعی از مسئولان با حضور در شهر حاجیلار در مراسم عزاداری ایام فاطمیه در این روستا شرکت نمودند.
  • سه شنبه 22 آذر 1401 ساعت 20:30
دیدار و گفتگوی دربندی مجری و تهیه کننده برنامه رادیویی اولکمیز با فرماندار چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ عصر امروز 22 آذرماه 1401 دربندی مجری و تهیه کننده برنامه رادیویی اولکمیز با حضور در دفتر سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره ضمن دیدار به گفتگو پرداختند .
  • سه شنبه 22 آذر 1401 ساعت 14:40
برگزاری جلسه ساماندهی عوارض کسب و پیشه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛جلسه ساماندهی عوارض کسب و پیشه به ریاست سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره و با حضور رییس شورای اسلامی شهر و شهردار قره ضیاءالدین ، روسای ادارات صنعت ، معدن و تجارت و امور مالیاتی و اتاق اصناف در محل دفتر شهردار برگزار شد .
  • سه شنبه 22 آذر 1401 ساعت 13:15
#امور مالیاتی
بازدید سرزده فرماندار شهرستان چایپاره از دستگاه‌های اجرایی برای بررسی خدمات‌رسانی به مردم
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ظهر امروز 22 آذرماه 1401 فرماندار شهرستان چایپاره به صورت سرزده و به منظور بررسی وضعیت خدمت رسانی به مردم و مسائل و مشکلات ادارات به صورت سرزده از اداره امور مالیاتی شهرستان چایپاره بازدید کرد.
  • سه شنبه 22 آذر 1401 ساعت 12:35
#دخانیات
بازدید سرزده فرماندار شهرستان چایپاره از دستگاه‌های اجرایی برای بررسی خدمات‌رسانی به مردم
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ظهر امروز 22 آذرماه 1401 فرماندار شهرستان چایپاره به صورت سرزده و به منظور بررسی وضعیت خدمت رسانی به مردم و مسائل و مشکلات ادارات ، به صورت سرزده از اداره دخانیات شهرستان چایپاره بازدید کرد.
  • سه شنبه 22 آذر 1401 ساعت 12:10
بازدید فرماندار شهرستان چایپاره از هنرستان حضرت زهرا
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، سعید شکورزاده فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان چایپاره به همراه مختارنژاد مدیر آموزش و پرورش و معاونین در راستای پیشبرد اهداف دولت سیزدهم با نگاه تحولی در نظام تعلیم و تربیت و ارتقاء شاخص های عمومی و اختصاصی این نهاد از هنرستان حضرت زهرا/ کار و دانش محدثه بازدید نمودند
  • سه شنبه 22 آذر 1401 ساعت 09:45
بازدید فرماندار شهرستان چایپاره از دبستان شهید مخلص و شهید حسین پور
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، سعید شکورزاده فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان چایپاره به همراه مختارنژاد مدیر آموزش و پرورش و معاونین در راستای پیشبرد اهداف دولت سیزدهم با نگاه تحولی در نظام تعلیم و تربیت و ارتقاء شاخص های عمومی و اختصاصی این نهاد از دبستان شهید مخلص و شهید حسین پور بازدید نمودند.
  • سه شنبه 22 آذر 1401 ساعت 09:10