برگزاری نماز عبادی سیاسی جمعه با حضور فرماندار شهرستان.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره ؛ نماز عبادی سیاسی جمعه به امامت حجت السلام و المسلین حمزه لو امام جمعه موقت شهرستان و با حضور سعید شکورزاده فرماندار و آحاد مردم شریف ، ولایی و انقلابی در مسجد جامع شهر قره ضیاءالدین برگزار شد
  • جمعه 6 خرداد 1401 ساعت 14:30
امام صادق(علیه‌السلام)، امام مبارزه
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: امام صادق(ع) مرد مبارزه، علم و دانش و تشکیلات بود. مرد علم و دانش بودنش را همه شنیده‌اید... اما مرد مبارزه بودنش را کمتر شنیده‌اید. #امام_صادق (ع) مشغول یک مبارزه‌ی دامنه‌دار و پیگیر بود. مبارزه برای قبضه کردن حکومت و قدرت و به وجود آوردن حکومت اسلامی و علوی. 1359/6/14
  • جمعه 6 خرداد 1401 ساعت 10:28
گزارش تصویری
حضور فرمانده انتظامی استان در بخش حاجیلار شهرستان چایپاره
فرمانده انتظامی استان: آغاز عملیات اجرایی ساختمان پاسگاه حاجیلار و احیاء مجدد پاسگاه حمزیان و پیگیری ایجاد پاسگاه سد آغچای .
  • پنج شنبه 5 خرداد 1401 ساعت 22:38
گزارش تصویری
دیدار و دلجویی با خانواده معزز خانواده شهید اکبر جعفرزاده
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان.چایپاره ؛ فرماندار و رییس شورای تامین شهرستان به همراه فرمانده انتظامی استان و شهرستان با حضور در منزل خانواده این شهید معزز دیدار و گفتگو کرد. در این آیین سردار جهانبخش با اهدای لوح و هدایایی، از صبوری، فداکاری و ایثار این خانواده معزز شهید قدردانی کردند.
  • پنج شنبه 5 خرداد 1401 ساعت 16:53
گزارش تصویری
حضور فرماندار و فرمانده انتظامی استان در ستاد فرماندهی شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ امروز صبح 1401/3/5 سعید شکورزاده فرماندار و رییس شورای تامین به همراه سردار جهانبخش فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی از ستاد فرماندهی نیرو انتظامی شهرستان چایپاره بازدید و با وی دیدار و گفتگو نمودند . در این دیدار فرماندار شهرستان ضمن تبریک انتصاب ایشان از تلاش های فرماندهی انتظامی شهرستان و نیروهای پلیس تقدیر و تشکر کردند .
  • پنج شنبه 5 خرداد 1401 ساعت 16:48
<< < 7 8 9 10