برگزاری مراسم بزرگداشت جانباختگان حادثه متروپل آبادان
به گرارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ مجلس یادبود و گرامیداشت جان‌باختگان حادثه ساختمان متروپل آبادان شامگاه یکشنبه هشتم خردادماه در مسجد جامع با حضور فرماندار ، امام جمعه ، فرمانده سپاه و جمعی از اقشار مختلف مردم و مسئولین شهرستان برگزار شد .
  • یکشنبه 8 خرداد 1401 ساعت 22:26
پیام تسلیت فرماندار شهرستان چایپاره در پی حادثه متروپل
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ‌؛ سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره در پیامی، حادثه ساختمان متروپل آبادان و درگذشت تعدادی از هموطنان را تسلیت گفت. متن پیام به شرح زیر است:
  • یکشنبه 8 خرداد 1401 ساعت 14:30
برگزاری جلسه تکریم و معارفه بخشدار مرکزی و مسئول مجتمع اداری شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره جلسه بررسی مسایل و مشکلات مجتمع اداری شهرستان چایپاره با حضور فرماندار شهرستان، معاونت فرمانداری، بخشدار مرکزی و روسای ادارات مستقر در مجتمع در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
  • شنبه 7 خرداد 1401 ساعت 23:50
نشست بررسی تسهیلات اعطایی به دامداران
بنا به این گزارش در این نشست اعضاء جلسه در خصوص رفع مشکلات موجود و نیز مسائل مربوط به دامداران در تهیه نهاده های دامی ، دریافت تسهیلات و خدمات زیربنایی و ... مطالبی را ارائه نمود.
  • شنبه 7 خرداد 1401 ساعت 23:47
برگزاری جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستای بهستان به ریاست فرماندار
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ،"سعید سکورزاده " هدف از برگزاری این جلسات را تبادل نظر و ارائه راهکار درخصوص حل مسائل و مشکلات مردم روستا عنوان کرد و با بیان داشت راستای تحقق اهداف دولت سیزدهم و مرتفع نمودن مشکلات ، مدیران و مسئولان شهرستان و بخش ها وظیفه دارند پاسخگوی این مطالبات باشند.
  • شنبه 7 خرداد 1401 ساعت 23:43
شنبه های « توسعه و تولید ؛ دانش بنیان ، اشتغال آفرین »
به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان چایپاره : صبح امروز شنبه 7 خرداد ماه در اجرای سلسله برنامه های مستمر شنبه های « توسعه و تولید ، دانش بنیان و اشتغال آفرین » سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره به همراه جمعی از روساء و مدیران ادارات و نهادها و کارشناسان ذیربط از واحد گلخانه ای آقای حسینی بازدید نمودند .
  • شنبه 7 خرداد 1401 ساعت 23:32
بمناسبت گرامیداشت هفته ملی بدون دخانیات
برگزاری جسله گرامیداشت هفته ملی بدون دخانیات به ریاست دانیالی معاون فرماندار
محسن دانیالی معاون فرماندار : اهداف ارتقاء سلامت شهروندان لازمه کاهش مصرف دخانی و ساماندهی و جلب مشارکت مردم به منظور ارتقای فرهنگ سلامت فراخواند.
  • شنبه 7 خرداد 1401 ساعت 23:21
نامه به ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران در خصوص مطالبات مردم و مسئولین مبنی بر گازرسانی به روستاهای محور کفیل و محور حمزیان
به گزارش روبط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره روستا های محور کفیل "بندلی ، آغ مزار ،گورش" و محور حمزیان " حمزیان سفلی ، حمزیان علیا ،علی آباد ، فیض آباد و تکیه گاه حضرت ابوالفضل (ع)" به این شرح می باشند
  • شنبه 7 خرداد 1401 ساعت 00:24
<< < 6 7 8 9 10