دیدار چهره به چهره به منظور پاسخگویی و رفع مشکلات مردم:
طبق روال هر هفته ، ملاقات مردمی فرماندار شهرستان چایپاره برگزار شد.
در این ملاقات که مراجعه‌کنندگان آن از طبقات و گروه‌های شغلی مختلف بودند، مشکلات و مطالباتی از قبیل مشکلات معیشتی ، مسکن مددجویی، درخواست اشتغال ، تسهیلات بانکی ، مشکل مرتعی و حدود ثبتی ، آرد نانوایی ، کمیسیون ماده صد شهرداری و ... مطرح و پس از صدور دستور رسیدگی از سوی فرماندار شهرستان ، پیگیری‌های لازم برای حل مشکلات توسط مدیران اجرایی انجام شد.
  • دوشنبه 26 اردیبهشت 1401 ساعت 22:48
‍در جلسه هیات دولت مطرح شد:
تاکید رئیس جمهور بر اقناع‌سازی افکارعمومی تا رفع همه ابهامات طرح اصلاح اقتصادی
رئیس جمهور با بیان توصیه‌هایی به مسئولان اجرای طرح توزیع عادلانه یارانه‌ها تاکید کرد: بخش زیادی از مردم نسبت به طرح دولت آگاهی پیدا کردند اما هنوز برای برخی ابهام وجود دارد که باید با استدلال برای آنها اقناع‌سازی شود.
  • یکشنبه 25 اردیبهشت 1401 ساعت 20:53
فرماندار شهرستان در پیامی 25اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی فعالان این عرصه و طلایه داران اطلاع رسانی تبریک گفت .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری چایپاره متن کامل پیام سعید شکورزاده فرماندار شهرستان.چایپاره به شرح زیر است؛
  • یکشنبه 25 اردیبهشت 1401 ساعت 17:08
در نشست سران قوا مطرح شد:
ساختار استفاده از کالابرگ الکترونیکی در کوتاه ترین زمان آماده و اجرا شود
نشست سران سه قوه به میزبانی رییس مجلس شورای اسلامی برگزار و تاکید شد در کوتاه ترین زمان ساختار استفاده از کالابرگ الکترونیکی برای عرضه کالاهای ضروری به قیمت شهریور 1400 آماده و اجرا شود.
  • شنبه 24 اردیبهشت 1401 ساعت 23:50
شهرستان چایپاره میزبان جشنواره بین المللی شعر رضوی در خرداد ماه 1401
جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان چایپاره با دستور کار هماهنگی و برنامه ریزی مراسم اختتاحیه شانزدهمین جشنواره بین المللی شعر رضوی به زبان ترکی
فرماندار شهرستان : - تأکید بر استفاده از ظرفیت های شاخص ادبی و هنری شهرستان به ویژه نهادهای فرهنگی ، هنری و مذهبی در مراسم جشنواره شعر رضوی الزامیست.
  • شنبه 24 اردیبهشت 1401 ساعت 23:40
شنبه های توسعه و تولید ؛ دانش بنیان ، اشتغال آفرین
به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان چایپاره : صبح امروز شنبه 24اردیبهشت ماه در اجرای سلسله برنامه های مستمر شنبه های « توسعه و تولید ، دانش بنیان و اشتغال آفرین » سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره به همراه جمعی از روساء و مدیران ادارات و نهادها و کارشناسان ذیربط از تعاونی جوجه کشی 48 خوی بازدید نمودند .
  • شنبه 24 اردیبهشت 1401 ساعت 23:35
شنبه های توسعه و تولید ؛ دانش بنیان ، اشتغال آفرین
به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان چایپاره : صبح امروز شنبه 24اردیبهشت ماه در اجرای سلسله برنامه های مستمر شنبه های « توسعه و تولید ، دانش بنیان و اشتغال آفرین » سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره به همراه جمعی از روساء و مدیران ادارات و نهادها و کارشناسان ذیربط از واحد تولیدی گچ بسته بندی امیری بازدید نمودند .
  • شنبه 24 اردیبهشت 1401 ساعت 23:31
استاندار آذربایجان غربی: مردم نگران تامین مایحتاج خود نباشند
استاندار آذربایجان غربی گفت: با اقدامات انجام شده، دغدغه مردم درخصوص تامین مایحتاج عمومی در شهرستان های مختلف استان رفع شده است.
  • شنبه 24 اردیبهشت 1401 ساعت 23:30