ملاقات مردمی فرماندار شهرستان چایپاره برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره :صبح امروز 24 مرداد ماه در راستای دیدار چهره به چهره و پاسخ به مطالبات مردم ، دیدار عمومی شکورزاده فرماندار شهرستان که دوشنبه هر هفته با هدف رسیدگی به مسائل و مشکلات عموم مراجعین برگزار می شود ، دوشنبه امروز نیز برگزار شد.
  • دوشنبه 24 مرداد 1401 ساعت 12:30
وبینار
بررسی پروژه های محرومیت زدایی استان به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ، جلسه بررسی پروژهای های محرومیت زدایی استان در حوزه آب روستایی ،  بهداشت و درمان و مدرسه سازی به ریاست یاسر رهبردین معاون هماهنگی امور عمرانی و با حضور فرمانداران سراسر استان برگزار شد.
  • یکشنبه 23 مرداد 1401 ساعت 15:00
نشست هم اندیشی فرماندار چایپاره با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ، پیش از ظهر امروز 1401/5/22 در نشستی صمیمانه با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی  شهر در دفتر سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره برخی از مسائل و مشکلات سطح شهر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  • شنبه 22 مرداد 1401 ساعت 19:05
شنبه های توسعه و تولید ؛ دانش بنیان و اشتغال آفرین
بازدید فرماندار شهرستان چایپاره از معدن شن و ماسه قزل قوم
به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان چایپاره : صبح امروز شنبه 1401/5/22 در اجرای سلسله برنامه های مستمر شنبه های « توسعه و تولید ، دانش بنیان و اشتغال آفرین » سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره به همراه جمعی از روساء و مدیران ادارات و نهادها و کارشناسان ذیربط از شرکت قیزل قوم چایپاره بازدید نمودند .
  • شنبه 22 مرداد 1401 ساعت 18:54
شنبه های توسعه و تولید ؛ دانش بنیان و اشتغال آفرین
بازدید فرماندار شهرستان چایپاره از معدن مرمریت گوزدگن
به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان چایپاره : صبح امروز شنبه 1401/5/22 در اجرای سلسله برنامه های مستمر شنبه های « توسعه و تولید ، دانش بنیان و اشتغال آفرین » سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره به همراه جمعی از روساء و مدیران ادارات و نهادها و کارشناسان ذیربط از  معدن گزده گن چایپاره بازدید نمودند .
  • شنبه 22 مرداد 1401 ساعت 18:48
شنبه های توسعه و تولید
بازدید فرماندار شهرستان چایپاره از معدن مرمریت بسطام
به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان چایپاره : صبح امروز شنبه 1401/5/22 در اجرای سلسله برنامه های مستمر شنبه های « توسعه و تولید ، دانش بنیان و اشتغال آفرین » سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره به همراه جمعی از روساء و مدیران ادارات و نهادها و کارشناسان ذیربط از معدن مرمریت بسطام قره ضیاءالدین بازدید نمودند .
  • شنبه 22 مرداد 1401 ساعت 18:22
بازدید سرزده فرماندار شهرستان چایپاره از مدیریت جهاد کشاورزی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ، پیش از ظهر امروز سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره به صورت سرزده از بخش های مختلف جهاد کشاورزی بازدید و از نزدیک در جریان روند امور این نهاد قرار گرفت
  • پنج شنبه 20 مرداد 1401 ساعت 12:30
به مناسبت 17 مرداد ماه روز خبرنگار صورت گرفت
به گزاش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ، صبح امروز 1401/5/20سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره با حضور در دفتر خبری صدا و سیمای شهرستان شهرستان ، به مناسبت 17مرداد ماه روز خبرنگار با مدیر خبری صدا و سیما دیدار و گفتگو کردند
  • پنج شنبه 20 مرداد 1401 ساعت 10:30
جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا به ریاست ابراهیمی، معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی
حضور شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره به همراه اعضای ستاد شهرستانی، به صورت ویدئو کنفرانس در این جلسه
  • چهارشنبه 19 مرداد 1401 ساعت 23:30