برگزاری مراسم گرامیداشت روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره مراسم گرامیداشت روز شهرداری‌ها و دهیاریها به ریاست امینی فرماندار شهرستان و با حضور دهیاری‌های شهرستان درسالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • دوشنبه 14 تیر 1400 ساعت 08:31
بسم تعالی
بسم تعالی 14تیرماه بنام "روز شهرداری و دهیاری" فرصتی است تا از تلاش ایثارگرانه دهیاران که در سنگر خدمت رسانی به جامعه روستایی هستند،تقدیر شود.
  • دوشنبه 14 تیر 1400 ساعت 07:57
اولین جلسه کمیته تطبیق مصوبات شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی در محل بخشداری مرکزی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی شهرستان چایپاره روز چهارشنبه مورخه ۱۴۰۰/۰۴/۰۹راس ساعت ۹ اولین جلسه کمیته تطبیق مصوبات واصله از شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی در سال ۱۴۰۰ با حضوردانیالی بخشدار بخش مرکزی، جامعی دادستان عمومی و انقلاب اسلامی، حاکم عمرزاده کارشناس مشورتی استان و آقای باقری کارشناس امور شوراها و دهیاریها در محل بخشداری مرکزی تشکیل گردید.
  • پنج شنبه 10 تیر 1400 ساعت 09:21
بازدید دانیالی بخشدار بخش مرکزی شهرستان چایپاره از روستای بسطام و بررسی مسائل و مشکلات مربوط به مسیل عبوری از داخل روستا
به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی صبح روز شنبه مورخه ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ در راستای پیگیری و رفع مشکلات مربوط به مسیل عبوری از داخل روستا، دانیالی بخشدار مرکزی چایپاره به همراه رؤسای ادارات امور آب، منابع طبیعی و آبخیزداری، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و میراث فرهنگی از این روستا بازدید بعمل آوردند.
  • دوشنبه 7 تیر 1400 ساعت 13:45
بازدید دانیالی بخشدار بخش مرکزی شهرستان چایپاره از روستای قنات میرزاجلیل
بازدید دانیالی بخشدار بخش مرکزی شهرستان چایپاره از روستای قنات میرزاجلیل و بررسی مسائل و مشکلات نوسانات برق این روستا
  • پنج شنبه 3 تیر 1400 ساعت 08:44
بازدید فرماندار چایپاره از ستاد های تبلیغاتی کاندیدای شوراهای اسلامی شهر قره ضیاالدین
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره؛ امینی فرماندار شهرستان بهمراه سرپرست شبکه بهداشت و درمان ضمن بازدید از ستادهای انتخاباتی کاندیداهای شوراهای اسلامی شهراز تجمع هواداران برخی از نامزدها در مقابل ستادها انتقاد کرد و به نامزدها و مسئولین این ستادها تذکرات لازم را ارائه دادند.
  • دوشنبه 24 خرداد 1400 ساعت 12:07
جلسه توجیهی و هماهنگی نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای شهرستان چایپاره ، به ریاست امینی فرماندارشهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره جلسه توجیهی و هماهنگی نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای شهرستان چایپاره ، به ریاست امینی فرماندارشهرستان چایپاره در محل مجتمع فرهنگی هنری 9دی شهرستان چایپاره برگزار شد.
  • یکشنبه 23 خرداد 1400 ساعت 11:58
حضور دکتر نجف زاده نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی وامینی فرماندار شهرستان در روستای تاریخی و گردشگری چورس
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره امینی فرماندار شهرستان و دکتر نجف زاده نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی بهمراه بخشدار بخش مرکزی باحضور در روستای چورس ازروستاهای بخش مرکزی با اهالی روستا دیدارکردند.
  • چهارشنبه 19 خرداد 1400 ساعت 11:31
چهل یکمین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره چهل یکمین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا در راستای کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا و پیگیری اقدامات پیشگیرانه به ریاست امینی فرماندار شهرستان و با حضور سایر اعضای جلسه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
  • سه شنبه 18 خرداد 1400 ساعت 12:33
برگزاری جلسه توجیهی کاندیداهای ششمین دوره شوراهای اسلامی در شهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره جلسه توجیهی کاندیداهای ششمین دوره شورای اسلامی شهرهای قره ضیاالدین و حاجیلار به ریاست امینی فرماندار شهرستان و با حضور اعضای شورای تامین، رئیس هیات نظارت و بازرسی برانتخابات در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • یکشنبه 16 خرداد 1400 ساعت 12:45