همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر دیدار سرپرست فرمانداری به همراه اعضای شورای تامین با خانواده معظم شهدا درشهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره امینی سرپرست فرمانداری شهرستان به همراه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه و اعضای شورای تأمین با خانواده های شهیدین والامقام محمود ومعصوم راثی ؛ همسر جانباز متوفی خیری زاده و مادر شهید خیری زاده دیدار کردند .
  • دوشنبه 13 بهمن 1399 ساعت 09:15
فرا رسیدن ایام الله دهه فجر؛ خاستگاه ارزشهای اسلامی و طلوع آفتاب معنویت، در 22 بهمن 1357 با رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی بود انقلابی که برهه ای از تاریخ این مرز و بوم کهن بوده و برگ زرینی را در
تا صدای عدالت خواهی، استقلال طلبی و آزادگی ایران اسلامی و مردم غیور این دیار را در جهان طنین انداز کند. انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با رهبری داهیانه بنیان گذار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره)، با تکیه بر از خود گذشتگی و شهامت و خون جوانان وطن، اراده پولادین ملت و الهام گرفتن از نهضت عاشورا شکل گرفت و مردمان ایران زمین برای تحقق آرمان هایشان با شعار ((استقلا، آزادی، جمهوری اسلامی)) پا به میدان گذاشتند و لحظه ای از خواسته خود عقب نشینی نکردند.
  • یکشنبه 12 بهمن 1399 ساعت 14:14
زنگ انقلاب به صورت نمادین در مدرسه ای در شهرستان چایپاره نواخته شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره «زنگ انقلاب» همزمان با چهل ودومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) به کشور در اولین روز از دهه مبارک فجر با حضور امینی سرپرست فرمانداری چایپاره ؛ اعضای شورای تامین و جمعی از مسئولین شهرستان در دبیرستان دخترانه معرفت شهرستان چایپاره نواخته شد.
  • یکشنبه 12 بهمن 1399 ساعت 10:09
برگزاری رژه موتوری و خودرویی در شهرستان چایپاره همزمان با ورود تاریخی امام خمینی (ره) به کشوردراولین روز از دهه مبارک فجر
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره در اولین روز از دهه مبارک فجرسال 99 رژه موتوری متشکل از نیروهای نظامی و انتظامی و ادارات ونهادها در داخل شهرقره ضیاءالدین به طرف فرمانداری چایپاره برگزارشد.
  • یکشنبه 12 بهمن 1399 ساعت 10:05
پیام تبریک امینی سرپرست فرمانداری شهرستان چایپاره بمناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره امینی سرپرست فرمانداری شهرستان در پیامی فرا رسیدن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب را تبریک گفت. دراین پیام آمده است:
  • شنبه 11 بهمن 1399 ساعت 10:32
بازدید سرپرست فرمانداری چایپاره از معدن روستای فیض آباد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره امینی سرپرست فرمانداری شهرستان بهمراه بخشدار بخش مرکزی وجمعی از مسئولین ادارات از معدن واقع در روستای فیض آباد بازدید و رسیدگی به مسائل و مشکلات وهمچنین وضعیت کارگران آن معدن تاکیدو با اعضای شورا واهالی دیدار وگفتگو کرد.
  • شنبه 11 بهمن 1399 ساعت 10:28
بازدید سرزده سرپرست فرمانداری چایپاره از بانکها به منظور بررسی اقدامات پیشگیرانه از ویروس کرونا
تاکید سرپرست فرماندار ی چایپاره بر رعایت اصول بهداشتی و استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی. ‎
  • جمعه 10 بهمن 1399 ساعت 10:37
جلسه شورای ترافیک شهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره جلسه شورای ترافیک باهدف بررسی مسائل و مشکلات حوزه ترافیکی وحمل ونقل جاده ای وارائه راهکارهای لازم و اجرایی بصورت ویدیو کنفرانس استانی به ریاست امینی سرپرست فرمانداری شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • پنج شنبه 9 بهمن 1399 ساعت 10:40
دومین جلسه شورای ثبت وقایع شهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره دومین جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان به ریاست امینی سرپرست فرمانداری چایپاره و با حضور سایر اعضاء در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • پنج شنبه 9 بهمن 1399 ساعت 10:36
جلسه هماهنگی برنامه های گرامیداشت دهه فجر سال ۹۹ شهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره جلسه هماهنگی برنامه های گرامیداشت دهه فجر به ریاست امینی سرپرست فرمانداری شهرستان و باحضور اعضای جلسه درسالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • پنج شنبه 9 بهمن 1399 ساعت 10:31