محمدی ایروانلو باتوجه به گزارشات گران فروشی در سطح شهرستان بازرسین اتاق اصناف و اداره صنعت و معدن با تشدید بازرسی ها اقدام و برخورد جدی با گران فروشان انجام دهند
نوزدهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان چایپاره برگزارشد.
بنا به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره، نوزدهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان به ریاست محمدی ایروانلو و اعضای کارگروه در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.
  • سه شنبه 18 دی 1397 ساعت 12:39
محمدی ایروانلو تامین مسکن و ایجاد سر پناه مناسب برای اقشار ضعیف جامعه از مهمترین نیاز و یکی از برنامه ها و از اولویت های کمیته مسکن محرومان شهرستان باشد .
دومین جلسه کمیته تامین مسکن محرومان چایپاره برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره،دومین جلسه کمیته تامین مسکن محرومین شهرستان به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار واعضای کمیته در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.
  • شنبه 15 دی 1397 ساعت 14:26
جلسه مبارزه با قاچاق کالا وارز
سومین جلسه کمسیون مبارزه باقاچاق کالا وارزشهرستان چایپاره برگزارشد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری چایپاره سومین جلسه کمسیون مبارزه باقاچاق کالا وارز به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار واعضای کمسیون درسالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • پنج شنبه 13 دی 1397 ساعت 10:01
جشنواره آب
جشنواره سراسری یادگیری نخستین واژه((آب))
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره، جشنواره سراسری یادگیری نخستین واژه((آب)) با حضور محمدی ایروانلو فرماندار، روسای ادارات خدمات رسان وجمعی از دانش آموزان شهرستان در مجتمع 9دی چایپاره برگزارشد.
  • سه شنبه 11 دی 1397 ساعت 11:35
ملاقات عمومی فرماندار چایپاره با مردم برگزار شد.
ملاقات عمومی فرماندار چایپاره با مردم برگزار شد.
در راستای تداوم برنامه دیدار چهره به چهره مردم با مسئولان، ملاقات عمومی فرماندار شهرستان چایپاره با شهروندان برگزار شد.
  • سه شنبه 11 دی 1397 ساعت 09:20
به مناسبت هفته ثبت احوال فرماندار چایپاره از اداره ثبت احوال بازدید کرد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره ، همزمان با هفته ثبت احوال محمدی ایروانلو فرماندار و اصغرنژاد کارشناس امورشهری وروستائی فرمانداری از اداره ثبت احوال این شهرستان بازدید نمودند فرماندار در این دیدار ضمن عرض خسته نباشید به پرسنل آن اداره تصریح کرد ثبت وقایع حیاطی ( تولد و مرگ و میر ) ازجمله وظایف اداره ثبت احوال می باشد که بر اساس آن تمام تصمیم گیریهای خرد و کلان در کشور اتخاذ می گردد و لذا باید در ثبت به موقع این وقایع تلاش کرد .
  • یکشنبه 9 دی 1397 ساعت 07:41
ستاد بازآفرینی شهری
اولین جلسه ستاد بازآفرینی شهری چایپاره برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره، اولین جلسه ستاد بازآفرینی شهرستان به ریاست محمدی ایروانلو فرماندارو اعضاء ستاد در محل فرمانداری برگزارشد.و تصمیمات لازم در راستای فعالیت این ستاد اتخاذ گردید.
  • شنبه 8 دی 1397 ساعت 11:54
چهارمین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری چایپاره چهارمین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان به ریاست محمدی ایروانلو فرماندا واعضای ستاد در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • پنج شنبه 6 دی 1397 ساعت 12:31
پیام تسلیت فرماندار به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی شاهرودی
علی محمدی ایروانلو فرماندار چایپاره در پیامی درگذشت آیت الله سید محمود هاشمی شاهرودی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام کشور را تسلیت گفت
  • چهارشنبه 5 دی 1397 ساعت 08:47
<< < 3 4