بازدید بخشدار بخش مرکزی چایپاره از روستاهای سلوکلو و نعلبند
بنا به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی چایپاره، دانیالی بخشدار جدید بخش مرکزی برای آشنایی و بررسی مسائل و مشکلات، دغدعه های اهالی، ظرفیت توسعه روستاها و پروژه های عمرانی اجراء شده در سطح روستاهای بخش مرکزی روز چهارشنبه مورخه 97/10/19با حضور در روستاهای سلوکلو و نعلبند از توابع دهستان بسطام که شغل اصلی مردم آنها دامداری و کشاورزی می باشد از نزدیک با اهالی دیدار کردند.
  • شنبه 22 دی 1397 ساعت 13:32
حضور دانیالی بخشدار مرکزی در خانه بهداشت روستای بسطام
به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی، همزمان با ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار دانیالی بخشدار بخش مرکزی چایپاره به همراه معاون شبکه بهداشت درمان شهرستان در محل خانه بهداشت روستای بسطام از توابع بخش مرکزی حضور یافته از زحمات و تلاشهای بهورزان این خانه بهداشت تقدیر نمودند.
  • شنبه 22 دی 1397 ساعت 10:00
فرماندار چایپاره در پیامی ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار را تبریک گفت .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره ، متن کامل پیام محمدی ایروانلو به شرح ذیل است.
  • شنبه 22 دی 1397 ساعت 08:04
فرماندار چایپاره : متاسفانه سرانه کتابخوانی درکشور پائین است،
جلسه انجمن کتابخانه های شهرستان چایپاره برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره، جلسه انجمن کتابخانه های چایپاره به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار و اعضای انجمن در سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد.
  • شنبه 22 دی 1397 ساعت 07:57
دومین جلسه کمیته تطبیق مصوبات شوراها با هدف بررسی صورتجلسات واصله از طرف شوراها با حضور اعضای محترم آن امروز در بخشداری مرکزی تشکیل گردید.
با توجه به آخرین اصلاحات ماده 80 قانون تشکیلات و انتخابات شوراها مصوبات کلیه شوراهای موضوع این قانون در صورتی که پس از دو هفته از تاریخ ابلاغ مورد اعتراض هیات تطبیق مصوبات شوراهای اسلامی کشور با قوانین قرار نگیرد لازم الاجراء می باشد.
  • پنج شنبه 20 دی 1397 ساعت 13:31
بازدید فرماندارچایپاره از نقاط ترافیکی شهر
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره، در پی درخواست های مردمی و رفع گره های ترافیکی شهر قره ضیاءالدین، صبح امروز محمدی ایروانلو فرماندارچایپاره به همراه خلیلی رئیس راهنمایی و رانندگی ونجفی دبیر شورای ترافیک شهرستان از سطح شهر و برخی نقاط پر حادثه بازدید کردند.
  • چهارشنبه 19 دی 1397 ساعت 13:06
بازدید بخشدار بخش مرکزی چایپاره از روستای قمشگان سفلی
بنا به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی چایپاره، دانیالی بخشدار جدید بخش مرکزی برای آشنایی و بررسی مسائل و مشکلات، دغدعه های اهالی، ظرفیت توسعه روستاها و پروژه های عمرانی اجرا شده در سطح روستاهای بخش مرکزی با حضور در روستای قمشگان سفلی از توابع دهستان بسطام و ادای احترام به شهید والا مقام این روستا با خانواده شهید بهمن مهدیزاده دیدارکردند.
  • چهارشنبه 19 دی 1397 ساعت 12:39
تودیع ومعارفه رئیس شرکت تعاونی روستائی چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره؛با حضور محمدی ایروانلو فرماندار وکریم نژاد معاون سازمان تعاونی روستائی استان آذربایجان غربی مراسم تودیع و معارفه رییس سابق و جدید تعاونی روستایی شهرستان درمحل فرمانداری برگزار شد.
  • چهارشنبه 19 دی 1397 ساعت 09:09
<< < 2 3 4