حضور فرماندار شهرستان چایپاره در بیمارستان امام خمینی شهرستان و قدردانی از پرستاران بمناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان بهمراه اعضای شورای تامین با حضور در بیمارستان امام خمینی (ره) ضمن دیدار با پرستاران و تبریک ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار با اهداء لوح سپاس از زحمات آنها بعنوان ۰مدافعان سلامت تجلیل نمود.
  • شنبه 1 آذر 1399 ساعت 08:44
پنجمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان چایپاره برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره پنجمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک با موضوع بررسی طرح های پیشنهادی وایمن سازی معابر شهری و روستایی با هدف بهسازی ترافیک به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان و اعضای جلسه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • چهارشنبه 28 آبان 1399 ساعت 10:48
فرماندار چایپاره : اجرای برنامه های پدافند غیر عامل، کشور را در مقابل تهدیدها بیمه خواهد نمود
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره محمدی ایروانلو فرماندار فرماندار شهرستان با گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل، و تبیین اقدامات انجام شده در شهرستان به اهمیت این مقوله پرداخت وی در این خصوص گفت امروزه بسیاری از کشورهای پیشرفته و درحال توسعه، برنامه های مدونی را در راستای پدافند غیر عامل تدارک دیده اند.
  • جمعه 23 آبان 1399 ساعت 08:45
بیستمین جلسه ستادپیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان چایپاره برگزارشد.
لزوم جدیت در اجرای مصوبات ستاد کرونای شهرستان به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره بیستمین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا باموضوع هماهنگی و برنامه‌ریزی در راستای اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم جهت الزام به اجرای پروتکلهای بهداشتی جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان و باحضور اعضای جلسه در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.
  • پنج شنبه 22 آبان 1399 ساعت 08:20
دومین جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکل های مردم نهاد شهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره دومین جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکلهای مردم نهاد به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان وبا حضور سایر اعضا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد
  • سه شنبه 20 آبان 1399 ساعت 08:16
دیدار معاون توسعه ومدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی استان با فرماندار
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره دکتر موسوی معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی با محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان در خصوص مسائل و مشکلات حوزه سلامت و درمان شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
  • دوشنبه 19 آبان 1399 ساعت 12:59
نوزدهمین جلسه ستادپیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا شهرستان چایپاره برگزارشد.
تاکید فرماندار بر جدیت بیشتر برای مقابله باکرونا در شهرستان به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره نوزدهمین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا باموضوع هماهنگی و برنامه‌ریزی در راستای اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم جهت الزام به اجرای پروتکلهای بهداشتی جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان و اعضای جلسه در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.
  • پنج شنبه 15 آبان 1399 ساعت 08:05
پیام فرماندار چایپاره به مناسبت گرامیداشت ۱۳ آبان
فرماندار چایپاره در پیامی، فرارسیدن یوم الله ۱۳ آبان و روز دانش آموز را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان در پیامی فرارسیدن یوم الله ۱۳ آبان را به تمامی دانش آموزان و دانشجویان شهرستان چایپاره تبریک گفت. در این پیام آمده است:
  • سه شنبه 13 آبان 1399 ساعت 09:03
پنجمین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره پنجمین جلسه کارگروه تنظیم بازار با موضوع بررسی وضعیت بازار و برنامه ریزی جهت تأمین اقلام اساسی و اتخاذ تدابیر و کنترل بازار به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان واعضای جلسه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • دوشنبه 12 آبان 1399 ساعت 08:56
سومین جلسه ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان چایپاره برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره سومین جلسه ستاد پیشگیری ، هماهنگی وفرماندهی عملیات پاسخ به بحران به ریاست محمدی ایروانلو فرماندارشهرستان و اعضای جلسه درسالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • دوشنبه 12 آبان 1399 ساعت 08:52