باحضور معاون فرماندار
برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان چایپاره
این جلسه با موضوع راه کارهای تقویت و تحکیم فعالیت های فرهنگی و اجتماعی شهرستان با محوریت نحوه برگزاری برنامه های فرهنگی به مناسبت سالگرد نماز جمعه و برنامه های فرهنگی عید غدیر خم برگزار و بحث و تبادل نظر شد.
  • سه شنبه 7 تیر 1401 ساعت 09:30
بازدید فرماندار شهرستان چایپاره از کمیته حضرت امام خمینی (ره ) شهرستان چایپاره
سعید شکورزاده فرماندار شهرستان ضمن قدردانی از زحمات رییس و کارکنان کمیته امام(ره) گفت : کمیته امداد امام خمینی، با هدف یاری نمودن محرومان و مستضعفان، امداد درماندگان و آسیب دیدگان و خودکفا کردن محرومان تشکیل یافته است.
  • دوشنبه 6 تیر 1401 ساعت 21:53
نشست اعضای شورای اسلامی و معتمدین روستای چورس با فرماندار شهرستان
به گزارش به روابط عمومی فرمانداری شهرستان چابپاره ؛ در راستای روند آبیاری دوره کامل زمین های کشاورزی اعضای شورای اسلامی روستای چورس با حضور در دفتر فرماندار با فرماندار و جمعی از مسئولان این حوزه دیدار و گفتگو کردند.
  • دوشنبه 6 تیر 1401 ساعت 21:48
برگزاری جلسه ساماندهی صنوف مزاحم به ریاست معاون فرماندار
معاون فرماندار شهرستان چایپاره : صنایع و صنوف مزاحم شهری شناسایی و ساماندهی می شوند.
  • دوشنبه 6 تیر 1401 ساعت 21:45
طبق روال هر هفته ، ملاقات مردمی فرماندار شهرستان چایپاره برگزار شد
در این ملاقات که مراجعه‌کنندگان آن از طبقات و گروه‌های شغلی مختلف بودند، مشکلات و مطالباتی از قبیل مشکلات درمانی مددجویان نهادهای حمایتی ، آب زارعی ، درخواست مددجویی نهادهای حمایتی ، مشکلات کارگری ، مجوز نانوایی، ترمینال مسافربری ، اشتراک برق ، و ... مطرح و پس از صدور دستور رسیدگی از سوی فرماندار شهرستان ، پیگیری‌های لازم برای حل مشکلات توسط مدیران اجرایی انجام شد.
  • دوشنبه 6 تیر 1401 ساعت 19:25
ارائه گزارش عملکرد سه ماهه شهردار حاجیلار به فرماندارشهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ در راستای اهداف عالی دولت مردمی ، دولت سیزدهم به منظور ارتقاء سطح رضایتمندی عمومی از خدمات ادارات و نهادهای دولتی و عمومی شهرستان ، صبح امروز 1401/4/5 اصغر نژاد شهردار حاجیلار با حضور در دفتر سعید شکورزاده فرماندار شهرستان ، ضمن دیدار به ارائه گزارش عملکرد خود پرداختند.
  • یکشنبه 5 تیر 1401 ساعت 20:17
برگزاری جلسه شورای ورزش همگانی و ساماندهی امور جوانان به ریاست فرماندار شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ پیش از ظهر امروز جلسه شورای ورزش همگانی با محوریت ساماندهی امور جوانان و بررسی مسائل و مشکلات ورزشکاران با حضور حجت الاسلام جمشیدی امام جمعه شهرستان ، بخشداران و جمعی از روساء و مدیران ادارات و نمایندگان نهاد ها و روسای هیأت های ورزشی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • یکشنبه 5 تیر 1401 ساعت 20:13
ارائه گزارش عملکرد سه ماهه رییس اداره اوقاف و امور خیریه به فرماندارشهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ در راستای اهداف عالی دولت مردمی ، دولت سیزدهم به منظور ارتقاء سطح رضایتمندی عمومی از خدمات ادارات و نهادهای دولتی و عمومی شهرستان ، صبح امروز 1401/4/5 حجت الاسلام پوراکبر رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان چایپاره با حضور در دفتر سعید شکورزاده فرماندار شهرستان ضمن دیدار به ارائه گزارش عملکرد خود پرداختند.
  • یکشنبه 5 تیر 1401 ساعت 19:24
رئیس جمهور در مراسم روز جهانی مبارزه با مواد مخدر:
مسیر طی شده در مبارزه با مواد مخدر باید آسیب‌شناسی شود
  • یکشنبه 5 تیر 1401 ساعت 19:06
ارائه گزارش عملکرد سه ماهه مدیر آموزش و پرورش به فرماندارشهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ در راستای اهداف عالی دولت مردمی ، دولت سیزدهم به منظور ارتقاء سطح رضایتمندی عمومی از خدمات ادارات و نهادهای دولتی و عمومی شهرستان صبح امروز 1401/4/5 مختارنژاد اقدم مدیر آموزش و پرورش شهرستان چایپاره با حضور در دفتر سعید شکورزاده فرماندار شهرستان ضمن دیدار به ارائه گزارش عملکرد خود پرداختند.
  • یکشنبه 5 تیر 1401 ساعت 19:03