جلسه ستاد هماهنگی برنامه های گرامیداشت دهه فجر 1400 شهرستان چایپاره برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان چایپاره ، جلسه ستاد هماهنگی برنامه های گرامیداشت دهه فجر به ریاست شکورزاده و با حضور اعضای ستاد، روسای ادارات و جمعی از مسولین شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • سه شنبه 5 بهمن 1400 ساعت 17:17
جلسه شورای ترافیک شهرستان چایپاره برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ، شکورزاده فرماندار شهرستان در این جلسه ضمن عرض تسلیت به بازماندگان تصادفات هفته اخیر با بیان اینکه جلسه فوق العاده امروز به دنبال افزایش تصادفات جاده ای در هفته ی اخیر برگزار می شود بر لزوم ایمن سازی جاده های موصلاتی به ویژه تقاطع های واقع شده در مسیر جاده ترانزیتی تأکید نمود .
  • سه شنبه 5 بهمن 1400 ساعت 17:06
دیدار و گفتگوی رییس اداره راهداری و حمل نقل جاده ای به همراه مدیر عامل شرکت انجمن های صنفی موسسات حمل و نقل شمال استان با فرماندار شهرستان
دیدار و گفتگوی رییس اداره راهداری و حمل نقل جاده ای به همراه مدیر عامل شرکت انجمن های صنفی موسسات حمل و نقل شمال استان و مدیران شرکت ها و موسسات حمل و نقل شهرستان چایپاره با سرپرست فرمانداری شهرستان چایپاره
  • دوشنبه 4 بهمن 1400 ساعت 19:18
آیین تودیع دادستان عمومی و انقلاب شهرستان چایپاره برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره :امروز دوشنبه 4بهمن ماه آیین تودیع دادستان شهرستان چایپاره با حضور شکورزاده فرماندار شهرستان، امام جمعه، اعضای شورای تأمین، شهرداران و روسای شورای اسلامی شهرهای قره ضیاءالدین و حاجیلار در محل دفتر ریاست حوزه قضایی شهرستان برگزار شد.
  • دوشنبه 4 بهمن 1400 ساعت 16:28
ملاقات مردمی فرماندار شهرستان چایپاره برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره:صبح امروز 4 بهمن ماه در راستای دیدار چهره به چهره و پاسخ به مطالبات مردم ، دیدار عمومی شکورزاده سرپرست فرمانداری شهرستان که هر هفته با هدف رسیدگی به مسائل و مشکلات عموم مراجعین برگزار می شود ، دوشنبه امروز نیز برگزار شد.
  • دوشنبه 4 بهمن 1400 ساعت 16:24
شب شعر مادر به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان و شاعران در مجتمع فرهنگی و هنری نه دی برگزار شد
به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری چایپاره ؛ بر اساس برنامه ریزی های انجام شده در راستای تجلیل از مقام عالی مادر و زن با هدف ترویج فرهنگ اسلامی و با رویکرد سبک زندگی اسلامی به مناسبت میلاد فرخنده و خجسته بانوی آب و آیینه حضرت فاطمه سلام الله علیها ویژه برنامه‌هایی متنوعی در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد اسلامی سالن نه دی ، برگزار شد.
  • یکشنبه 3 بهمن 1400 ساعت 22:28
جلسه بررسی مشکلات آرد و نان با حضور نانوایان محترم شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره این جلسه به منظور رفع مشکل حمل آرد از کارخانه های آرد به شهرستان چایپاره و بررسی مسائل و مشکلات نانوایان شهرستان به ریاست شکورزاده سرپرست فرمانداری شهرستان و اعضای کارگروه آرد و نان و به همراه نانوایان شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .
  • یکشنبه 3 بهمن 1400 ساعت 22:23
مراسم جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و جشن تکلیف دختران شهرستان چایپاره برگزار شد
به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری چایپاره، جشن تکلیف دختران دبستان 22 بهمن و چند مدرسه دیگر این شهرستان با حضور فرماندار و امام جمعه، مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان شهرستان چایپاره در مسجد جامع شهرستان برگزار شد.
  • یکشنبه 3 بهمن 1400 ساعت 16:54
سعید شکورزاده سرپرست فرمانداری شهرستان چایپاره در پیامی ، میلاد مسعود حضرت فاطمه زهرا (س) هفته زن و روز مادر و میلاد حضرت امام خمینی (ره) را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره ، متن پیام ‌سرپرست فرمانداری شهرستان چایپاره به شرح ذیل است : بیستم جمادی‌الثانی سالروز ولادت بزرگ بانویی است که سیره نظری و عملی ایشان، الگوی بی‌بدیل و مثال‌زدنی در عرصه‌های مختلف اجتماعی و سیاسی بانوان در تمام گیتی به‌ویژه در دنیای اسلام است.
  • شنبه 2 بهمن 1400 ساعت 20:55
گزارش تصویری { بازدیدهای بازرسان اداره صنعت ، معدن و تجارت و اتحادیه نانوایان از نانوایی های شهری و روستایی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره:تداوم بازدیدهای بازرسان اداره صنعت ، معدن و تجارت و اتحادیه نانوایان از نانوایی های شهری و روستایی پیرو تأکیدات فرماندار شهرستان چایپاره
  • شنبه 2 بهمن 1400 ساعت 20:52
<< < 12 13