پیام تبریک فرماندار شهرستان چایپاره به مناسبت فرا رسیدن هفته جهاد کشاورزی
صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل سازمان جهاد سازندگی در خرداد ماه سال 1358 ‌و پیرو آن نام‌گذاری روزهای 21 تا 27 خرداد ماه به نام هفته جهاد کشاورزی، بیانگر اهمیت حوزه راهبردی کشاورزی ‌به عنوان بستر اقتدار، پویایی اقتصاد و امنیت غذایی کشور در نگاه و نظر امامین انقلاب است.
  • دوشنبه 22 خرداد 1402 ساعت 18:00
احصاء و بررسی مشکلات مردمی توسط نماینده عالی دولت در شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره : صبح دوشنبه 22 خرداد 1402 در راستای دیدار چهره به چهره و پاسخ به مطالبات مردم شریف ، دیدار عمومی سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره که دوشنبه هر هفته با هدف رسیدگی به مسائل و مشکلات عموم مراجعین برگزار می شود ، این هفته نیز برگزار شد.
  • دوشنبه 22 خرداد 1402 ساعت 12:00
استاندار آذربایجان غربی: مرزهای امن آذربایجان‌غربی مهمترین رکن توسعه تجارت با همسایه‌هاست
استاندار آذربایجان غربی با تمجید از همه تلاش‌های صورت گرفته توسط نیروهای مسلح استان برای ارتقای شاخص‌های امنیتی مرزها گفت: مرزهای امن، مهمترین رکن توسعه تجارت با همسایگان است و روز به روز بر رونق آنها افزوده می‌شود.
  • یکشنبه 21 خرداد 1402 ساعت 22:19
بازدید میدانی فرماندار از روستای سیل زده بابل آباد
سعید شکورزاده فرماندار چایپاره در این خصوص اظهار داشت : در این حادثه متأسفانه دو تن از اهالی محترم روستا دچار مصدومیت جزئی شده و خودشان با مراجعه شخصی به بیمارستان حضرت امام خمینی (ره) چایپاره و بعد از اقدامات درمانی ترخیص شدند .
  • یکشنبه 21 خرداد 1402 ساعت 18:00
آخرین وضعیت اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی بررسی شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیرکشور در نشست بررسی آخرین وضعیت اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی، بر ضرورت حل مشکلات موجود در این زمینه برای افزایش اقبال عمومی نسبت به آن تاکید کرد.
  • یکشنبه 21 خرداد 1402 ساعت 14:00
مراسم افتتاح مسجد در روستای الله وردی کندی
گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ، صبح یکشنبه 21 خرداد 1402 ، مسجد روستای الله وردی کندی با حضور سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره، حجت الاسلام جمشیدی امام جمعه ، اعضای شورای تأمین و اداری و اهالی محترم روستا افتتاح شد.
  • یکشنبه 21 خرداد 1402 ساعت 10:00
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ جلسه انجمن کتابخانه های عمومی به ریاست معاون فرماندار چایپاره و با حضور اعضای انجمن در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • یکشنبه 21 خرداد 1402 ساعت 08:00
برگزاری جلسه شورای معادن شهرستان چایپاره
به گزارش"روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره " روز شنبه 20 خرداد 1402 ، جلسه شورای معادن شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور اعضای شورا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • شنبه 20 خرداد 1402 ساعت 09:00
بازدید سرزده سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره از کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان چایپاره
وی با تاکید بر ارائه خدمات مطلوب به مردم ، خواستار رعایت حقوق شهروندی و تکریم مراجعین توسط کارکنان ادارات با حضور به موقع و پیگیری مشکلات مراجعه کنندگان از سوی مسئولان ادارات شد.
  • شنبه 20 خرداد 1402 ساعت 08:00
بازدید سرزده سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره از اداره آموزش و پرورش چایپاره
فرماندار شهرستان‌ چایپاره در ادامه اضافه کرد: ادارات این شهرستان در ارائه خدمات به مردم و پویایی نظام اداری باید الگو باشد و در ارائه خدمات به شهروندان کوتاهی نکنند.
  • شنبه 20 خرداد 1402 ساعت 08:00