بازدید بخشدار بخش مرکزی چایپاره از روستای شوریک
بنا به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی چایپاره، دانیالی بخشدار بخش مرکزی برای آشنایی و بررسی مسائل و مشکلات، دغدعه های اهالی، ظرفیت توسعه روستا و پروژه های عمرانی اجراء شده ، با حضور در روستای شوریک از توابع دهستان بسطام که دارای 87 خانوار و 315 نفر جمعیت و اکثرا به حرفه دامداری و کشاورزی مشغول می باشند، از نزدیک با اهالی دیدار و به بررسی مسائل و مشکلات این روستا پرداخت.
  • یکشنبه 5 اسفند 1397 ساعت 11:45
بازدید بخشدار بخش مرکزی چایپاره از روستای کسیان
بنا به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی چایپاره، دانیالی بخشدار بخش مرکزی برای آشنایی و بررسی مسائل و مشکلات، دغدعه های اهالی، ظرفیت توسعه روستا و پروژه های عمرانی اجراء شده ، با حضور در روستای کسیان از توابع دهستان بسطام از نزدیک با اهالی دیدار و به بررسی مسائل و مشکلات این روستا پرداخت. در ابتدای ورود به روستا بخشدار مرکزی بهمراه معاون کمیته امداد شهرستان با حضور در منزل یکی ازخانواده های نیازمند تحت پوشش کمیته امداد این روستا از نزدیک مسائل و مشکلات این خانواده را پیگیری و بررسی کردند.
  • پنج شنبه 2 اسفند 1397 ساعت 09:19
چهارمین جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا وارز شهرستان چایپاره برگزارشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری چایپاره، چهارمین جلسه کمیسیون مبارزه با قاجاق کالا و ارز شهرستان به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار و اعضای کمیسیون در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.
  • پنج شنبه 2 اسفند 1397 ساعت 07:59
یازدهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان چایپاره برگزارشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری چایپاره، یازدهمین جلسه شورای آموزش وپرورش به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار واعضای شورا در سالن جلسات آموزش پرورش شهرستان برگزارشد.
  • چهارشنبه 1 اسفند 1397 ساعت 12:18
فرماندار چایپاره در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان، تمامی قلیانسراهای غیرمجاز در سطح شهرستان با حکم قضائی پلمب گردد.
ششمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره، ششمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر به ریاست محمدی ایروانلو و اعضاء در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.
  • چهارشنبه 1 اسفند 1397 ساعت 12:17
<< < 3