جلسه نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی در جایگاههای سوخت در شهرستان چایپاره برگزار شد.
ضرورت اجرای دقیق پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برای مقابله با ویروس کرونا در جایگاههای سوخت
  • سه شنبه 24 تیر 1399 ساعت 08:59
جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان چایپاره برگزار شد.
فرماندار چایپاره بر پیشگیری ومبارزه با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز و ضرورت برخورد جدی دستگاه‌های عضو کمیسیون دربرخورد با این بلای اقتصادی تاکید کرد.
  • سه شنبه 24 تیر 1399 ساعت 08:53
اولین جلسه کارگروه اشتغال وسرمایه گذاری درسال ۹۹ درشهرستان چایپاره برگزار شد.
تسریع در پرداخت تسهیلات صنوف آسیب دیده از کرونا توسط دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان از بانک ها و دستگاه های اجرایی شهرستان خواست روند جذب و پرداخت تسهیلات صنوف آسیب دیده از کرونا در چایپاره را سرعت بخشند.
  • دوشنبه 23 تیر 1399 ساعت 08:35
بازدید فرماندار از مرکز خرید گندم در شهرستان چایپاره
محمدی ایروانلو فرماندار چایپاره بهمراه دبیر ستاد پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا ؛رئیس اداره غله ؛ معاون اداره بهداشت و درمان و دستگاههای مرتبط در امر خرید محصولات کشاورزی با هدف بررسی و نظارت بر روند خرید گندم از کشاورزان و تسهیل در امورات شهروندان از مراکز خرید گندم شهرستان بازدید کردند.
  • یکشنبه 22 تیر 1399 ساعت 08:33
فرماندارچایپاره: رعایت جدی پروتکل‌های بهداشتی توسط اصناف در شهرستان چایپاره ضروری است
رئیس ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان همکاری مردم را اصلی ترین مولفه در ریشه کردن کردن بیماری کرونا دانست و بر ضرورت اتخاذ تدابیر مناسب برای افزایش توجه مردم نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی تأکید کرد.
  • پنج شنبه 19 تیر 1399 ساعت 14:11
جلسه نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی تاکسی‌های درون‌شهری در شهرستان چایپاره برگزار شد.
تشدید نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در تاکسی‌های درون‌شهری چایپاره به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره جلسه ای در خصوص نظارت بر رعایت پروتکلهای بهداشتی در تاکسیهای درون شهری به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان و باحضوردبیر ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا ؛ شهردار ؛ رئیس اداره بهداشت و درمان ؛ مسئول تاکسی رانی شهرستان درمحل دفتر فرماندار برگزار شد.
  • پنج شنبه 19 تیر 1399 ساعت 14:07
بازدید سرزده فرماندار از بانک ها ودفاتر پیشخوان در شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره ،پیرو ابلاغیه جدید ریاست محترم جمهوری و ستاد ملی مدیریت کرونا، محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان بهمراه دبیر ستاد پیشگیری و مبارزه باکرونا و معاون بهداشت و درمان شهرستان با حضور در بانک های قوامین ، مسکن ؛ تجارت ، مهر اقتصاد ؛ صادرات ؛ دفتر پیشخوان پیام و پلیس +۱۰ ، نحوه خدمات دهی به شهروندان و رعایت پروتکل های بهداشتی را مورد ارزیابی قرار داد.
  • پنج شنبه 19 تیر 1399 ساعت 14:04
بازدید فرماندار از بانکهاو دفاتر پیشخوان در شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان بهمراه دبیر پیشگیری ومبارزه کرونا شهرستان و معاون شبکه بهداشت ودرمان در راستای اقدامات و فعالیت های پیشگیری از کرونا ازتعدادی از بانکها ودفاتر پیشخوان بازدید کردند.
  • چهارشنبه 18 تیر 1399 ساعت 08:34
دومین جلسه کمیته برنامه ریزی وتوسعه درشهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره دومین جلسه کمیته برنامه ریزی و توسعه به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان و نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجانغربی بمنظور تشریح فرآیند توزیع اعتبارات بررسی و تصویب پروژه های پیشنهادی و تعیین اعتبار مورد نیاز دستگاه های اجرایی در سال ۹۹ درسالن جلسات فرمانداری برگزار شد
  • سه شنبه 17 تیر 1399 ساعت 08:31
مراسم گرامیداشت روز شوراها شهرداریها درشهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره مراسم گرامیداشت روز شهرداری ها و دهیاری ها با حضور محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان؛ اعضای شوراها و دهیاران وجمعی از مسئولین شهرستان در مجتمع فرهنگی هنری ۹ دی برگزار شد.
  • دوشنبه 16 تیر 1399 ساعت 08:09