دوشنبه های مردمی
برگزاری ملاقات مردمی فرماندار شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره : صبح امروز 26دی ماه 1401 در راستای دیدار چهره به چهره و پاسخ به مطالبات مردم شریف ، دیدار عمومی سعید شکورزاده فرماندار شهرستان که دوشنبه هر هفته با هدف رسیدگی به مسائل و مشکلات عموم مراجعین برگزار می شود ، این هفته نیز برگزار شد.
  • دوشنبه 26 دی 1401 ساعت 12:36
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه در گفتگو با ایرنا مطرح کرد؛
شفافیت و صداقت سیاست کاری دولت در امر اطلاع رسانی است
استاندار آذربایجان غربی گفت: پیوست رسانه ای و اطلاع رسانی در کنار موضوع اجتماعی مهم است به همین دلیل چندی پیش در همین ارتباط تور رسانه‌ای با حضور 60 نفر از خبرنگاران استان در گام نخست از این طرح بزرگ آبرسانی بازدید کردند تا مردم را در جریان فعالیت‌های انجام شده قرار دهند؛ شفافیت و صداقت با مردم را بعنوان اولویت اصلی کاری دنبال کرده‌ایم.
  • یکشنبه 25 دی 1401 ساعت 21:55
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه در گفتگو با ایرنا مطرح کرد؛
حفر تونل انتقال آب کانی سیب به همت کارشناسان داخلی انجام شد
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه یکی از مصوبات 27 گانه ستاد احیا را انتقال آب از سد کانی سیب به دریاچه ارومیه دانست و یادآورشد: این طرح در سه فاز اجرایی می شود و مجموعا 600 میلیون متر مکعب می باشد و قرار است که آب رهاسازی و از طریق تونل منتقل شود.
  • یکشنبه 25 دی 1401 ساعت 21:53
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه در گفتگو با ایرنا مطرح کرد؛
طرح انتقال آب به دریاچه ارومیه با تخصیص 5 هزار میلیارد ریال سرعت گرفت
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه گفت: مراحل نهایی طرح انتقال آب به دریاچه ارومیه در حال انجام می باشد که تخصیص پنج هزار میلیارد ریال (500 میلیارد تومان) اعتبار به این طرح موجب سرعت بخشی در انجام عملیات اجرایی شده است.
  • یکشنبه 25 دی 1401 ساعت 21:50
استاندار آذربایجان‌غربی:
فیبر نوری در افزایش پاسخگویی به کسب و کارهای مجازی موثر خواهد بود
استاندار آذربایجان‌غربی در آیین امضای این تفاهم‌نامه همکاری مشترک با تاکید بر ضرورت گسترش فیبر نوری در این استان، گفت: مطالعات فاز دوم طرح نجما (نهضت جهادی فیبرنوری مخابرات ایران) در استان آغاز و در فاز اول اجرای طرح ظرفیت شبکه فیبر نوری به 100 هزار پورت افزایش می‌یابد.
  • شنبه 24 دی 1401 ساعت 22:05
برگزاری چهارمین جلسه شورای ورزش استان به ریاست استاندار آذربایجان‌غربی
در این جلسه که با حضور عباس اورسجی رییس فدراسیون کبدی ایران برگزاری شد، آذربایجان‌غربی به عنوان میزبان دومین دوره مسابقات کبدی جوانان جهان معرفی شد.
  • شنبه 24 دی 1401 ساعت 20:00
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران:
شرکت مخابرات ایران با قدرت به سمت تحول دیجیتال در حال حرکت است
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: شرکت مخابرات ایران با وجود همه مشکلات پیش رو با تمام توان به سمت تحول دیجیتال در حال حرکت است و طرح نجما در حال اجرا می باشد.
  • شنبه 24 دی 1401 ساعت 15:30
آیین آغاز عملیات اجرایی نهضت توسعه فیبر نوری در توسط شرکت مخابرات ایران در آذربایجان‌غربی
تا کنون 11 هزار و 261 کیلومتر فیبرنوری در آذربایجان غربی اجرا شده و پیش بینی می شود هم سرویس های ثابت خانگی و هم دیتای همراه از برکات این طرح بهرمند شوند.
  • شنبه 24 دی 1401 ساعت 15:23
همزمان با سراسر کشور:
راهپیمایی مردم شهرستان چایپاره در اعتراض به اقدام توهین آمیز نشریه فرانسوی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ ظهر امروز 23 دیماه 1401 مردم و مسئولین شهرستان چایپاره با حضور خودجوش و مردمی بعد از اقامه نماز جمعه اهانت شنیع نشریه فرانسوی (شارلی ابدو ) به مقام شامخ مرجعیت جهان اسلام را محکوم کردند.
  • جمعه 23 دی 1401 ساعت 12:45
گزارش تصویری
برگزاری نمازی عبادی سیاسی جمعه در مسجد جامع قره ضیاءالدین
حضور فرماندار ، اعضای شورای تأمین و مسئولین شهرستان چایپاره در جمع نمازگزاران حاضر در نماز عبادی سیاسی جمعه به امامت حجت الاسلام و المسلمین جمشیدی امام جمعه شهرستان
  • جمعه 23 دی 1401 ساعت 12:30
<< < 2 3 4 5 6 7 8 9