دومین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر درشهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره دومین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان و سایر اعضاء در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • دوشنبه 20 مرداد 1399 ساعت 08:39
آئین تجلیل از خبرنگاران در شهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره به مناسبت سالروز شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار مراسم تجلیل از خبرنگاران به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان و باحضور جمعی از مسئولین و خبرنگاران و فعالین رسانه ای شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • دوشنبه 20 مرداد 1399 ساعت 08:28
اولین جلسه شورای توسعه و حمایت از سازمان های مردم نهاددرشهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره اولین جلسه شورای توسعه و حمایت از سازمان های مردم نهاد باهدف بررسی راهکارهای توسعه و ایجاد سازمان های مردم نهاد در زمینه های مختلف به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان و باحضور نماینده سازمان های مردم نهاد استان آذربایجانغربی درسالن جلسات فرمانداری برگزارشد.
  • چهارشنبه 15 مرداد 1399 ساعت 10:13
برگزاری جلسه بررسی و حل مشکلات دفع فاضلاب منازل مسکونی روستای قره کندی در شهرستان چایپاره
بنا به این گزارش بررسی مشکلات دفع فاضلاب منازل مسکونی روستای قره کندی با حضور بخشدار مرکزی، معاون شبکه بهداشت و درمان، نماینده دادستان و دهیار روستا در محل بخشداری مرکزی
  • دوشنبه 13 مرداد 1399 ساعت 14:45
بازدید فرماندار از مراحل بسته بندی طرح توزیع رایگان بیش از ۳۰۰۰ماسک در بین مناطق محروم شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره محمدی ایروانلو فرماندارشهرستان به همراه دبیر ستاد پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا و معاونت شبکه بهداشت و درمان از مراحل بسته بندی طرح توزیع رایگان ماسک در بین مناطق محروم بازدید نمودند.
  • سه شنبه 7 مرداد 1399 ساعت 12:29
ملاقات عمومی فرماندار چایپاره با مردم برگزارشد.
درراستای تسهیل در خدمت رسانی به مردم ملاقات عمومی فرماندار درشهرستان چایپاره بامردم برگزار شد.
  • دوشنبه 6 مرداد 1399 ساعت 08:27
پیام تبریک فرماندار بمناسبت هفته دولت
به گزارش روابط عمومے فرماندارے چایپاره فرماندار این شهرستان با صدور پیامے،آغاز هفته دولت را به تمامے مسئولین،کارکنان و خدمتگزاران دولت تبریڪ گفت. متن پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم
  • پنج شنبه 2 مرداد 1399 ساعت 09:52
دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان آذربایجان غربی با فرماندار چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره، مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان آذربایجان غربی با فرماندار شهرستان چایپاره دیدار و گفتگو نمود.
  • پنج شنبه 2 مرداد 1399 ساعت 08:36
سومین جلسه کارگروه ستاد تنظیم بازار شهرستان چایپاره به ریاست محمدی ایروانلو و با حضور دیگر اعضاء کارگروه ستاد تنظیم بازار در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان ، در این جلسه گرانی در بازار را نتیجه کمبود و تحریم ها دانست وهمچنین گرانفروشی را نتیجه زیاده خواهی و بی انصافی در جامعه و فقدان نظارت عنوان کرد.
  • پنج شنبه 2 مرداد 1399 ساعت 08:23
1 2 3