پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان چایپاره برگزار شد.
پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان چایپاره امروز پنجشنبه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چایپاره با موضوع: سبک زندگی و راهکارهای ترویج سبک زندگی ایرانی و اسلامی با تکیه بر زندگی حضرت فاطمه زهرا(س ) برگزار شد .
  • پنج شنبه 23 دی 1400 ساعت 16:08
بازدید شکورزاده فرماندار شهرستان از روستاهای شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره:صبح امروز23 دی ماه شکورزاده و هیات همراه با حضور در روستا های شطو ، ساختمان ، عباس بلاغی، شکربلاغی،علیا و شکر بلاغی سفلی از توابع بخش مرکزی شهرستان ضمن بازدید از روستاها و مشاهده وضیعت ارائه خدمات و فعالیت های دستگاه های خدمت رسان با اهالی محترم به گفتگو نشستند .
  • پنج شنبه 23 دی 1400 ساعت 16:04
دیدار و گفتگوی مدیر کل امور مالیاتی استان آذربایجان غربی با فرماندار شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره :در این دیدار که رییس اداره امور مالیاتی شهرستان نیز حضور داشت پس از بحث و بررسی مسائل مربوط به امور مالیاتی شهرستان فرماندار شهرستان بر موارد زیر تأکید نمود :
  • چهارشنبه 22 دی 1400 ساعت 21:16
دیدار و گفتگوی رییس اداره تبلیغات اسلامی و اعضای کانون مداحان اهل بیت عصمت و طهارت با فرماندار شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره در این دیدار ضمن گفتگو در خصوص اقدامات انجام یافته سازمان تبلیغات اسلامی و کانون مداحان ، فرماندار شهرستان بر موارد زیر تأکید نمود :
  • چهارشنبه 22 دی 1400 ساعت 21:12
بازدید بازرسان اداره صنعت ، معدن و تجارت و اتحادیه نانوایان از نانوایی های شهری و روستایی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره:تداوم بازدیدهای بازرسان اداره صنعت ، معدن و تجارت و اتحادیه نانوایان از نانوایی های شهری و روستایی پیرو تأکیدات فرماندار شهرستان چایپاره .
  • چهارشنبه 22 دی 1400 ساعت 17:19
جلسه کارگروه پدافند غیر عامل شهرستان چایپاره برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره :جلسه کارگروه پدافند غیرعامل به ریاست شکورزاده با حضور اعضای کارگروه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .
  • چهارشنبه 22 دی 1400 ساعت 17:12
دیدار و گفتگوی مهندس حیدرزاده معاون فنی و اجرایی اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی با فرماندار شهرستان
دیدار و گفتگوی مهندس حیدرزاده معاون فنی و اجرایی اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی به همراه مهندس آریافر مسئول نمایندگی راه و شهرسازی ، مهندس جهانگیری کارشناس اداره اجرای اداره کل و آقای بهروی پیمانکار پروژه ساختمان بخشداری حاجیلار با فرماندار شهرستان . در این دیدار بر تسریع در تکمیل پروژه ساختمان بخشداری حاجیلار تا دهه فجر و جاده 2 کیلومتری حمزیان خوی تأکید شد .
  • سه شنبه 21 دی 1400 ساعت 22:34
حضور شکورزاده در مجتمع فرهنگی و هنری نهم دی ارشاد اسلامی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری :عصر امروز 21دیماه سعید شکورزاده فرماندار شهرستان به همراه حجت الاسلام و المسلمین جمشیدی امام جمعه شهرستان در اکران فیلم مستند نجات مخلص حضور یافتند.
  • سه شنبه 21 دی 1400 ساعت 22:24
برگزاری ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره، روز سه شنبه (1400/10/21) ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان چایپاره در سال 1400 با ریاست «شکورزاده» فرماندار شهرستان چایپاره و با حضور حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی ا/مام جمعه و مدیر آموزش و پرورش و سایر اعضای شورای آموزش و پرورش در محل سالن جلسات آموزش وپرورش شهرستان برگزار شد. در این جلسه بر استفاده از ظرفیت خیرین مدرسه ساز در تکمیل مدارس در حال ساخت و /احداث مدارس در مناطق حاشیه ای شهر قره ضیاء الدین تأکید شد .
  • سه شنبه 21 دی 1400 ساعت 22:15
جلسه شهرستانی ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره :جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونای شهرستان چایپاره به ریاست شکورزاده و با حضور اعضای ستاد در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • سه شنبه 21 دی 1400 ساعت 22:06
<< < 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 > >>