پیام تبریک فرماندار بمناسبت هفته دولت
به گزارش روابط عمومے فرماندارے چایپاره فرماندار این شهرستان با صدور پیامے،آغاز هفته دولت را به تمامے مسئولین،کارکنان و خدمتگزاران دولت تبریڪ گفت. متن پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم
  • پنج شنبه 2 مرداد 1399 ساعت 09:52
دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان آذربایجان غربی با فرماندار چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره، مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان آذربایجان غربی با فرماندار شهرستان چایپاره دیدار و گفتگو نمود.
  • پنج شنبه 2 مرداد 1399 ساعت 08:36
سومین جلسه کارگروه ستاد تنظیم بازار شهرستان چایپاره به ریاست محمدی ایروانلو و با حضور دیگر اعضاء کارگروه ستاد تنظیم بازار در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان ، در این جلسه گرانی در بازار را نتیجه کمبود و تحریم ها دانست وهمچنین گرانفروشی را نتیجه زیاده خواهی و بی انصافی در جامعه و فقدان نظارت عنوان کرد.
  • پنج شنبه 2 مرداد 1399 ساعت 08:23
آغازطرح الزام اجرای دقیق پروتکل های تخصصی حوزه حمل و نقل در تاکسی های درون شهری با حضور فرماندار شهرستان
بنا به گزارش روابط عمومی فرمانداری، در راستای کاهش و توقف شیوع ویروس کرونا و تشدید فعالیت های مراقبتی در این زمینه، طرح الزام اجرای دقیق پروتکل های تخصصی حوزه حمل و نقل در تاکسی های درون شهری با حضور فرماندار؛ کارشناس امور اجتماعی فرمانداری؛ عضو شورای اسلامی شهر(آقای کریمی)، شهردار و معاونت بهداشت و درمان شهرستان آغاز گردید.
  • چهارشنبه 25 تیر 1399 ساعت 08:53
نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی با فرماندار شهرستان چایپاره
فرماندار چایپاره :برنامه ریزی دقیق و یکپارچه راهبرد اصلی پیشرفت و توسعه روستاها است به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان و باحضور بخشداربخش مرکزی و دهیاران بخش مرکزی در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.
  • چهارشنبه 25 تیر 1399 ساعت 08:42
جلسه نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی در جایگاههای سوخت در شهرستان چایپاره برگزار شد.
ضرورت اجرای دقیق پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برای مقابله با ویروس کرونا در جایگاههای سوخت
  • سه شنبه 24 تیر 1399 ساعت 08:59
جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان چایپاره برگزار شد.
فرماندار چایپاره بر پیشگیری ومبارزه با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز و ضرورت برخورد جدی دستگاه‌های عضو کمیسیون دربرخورد با این بلای اقتصادی تاکید کرد.
  • سه شنبه 24 تیر 1399 ساعت 08:53
اولین جلسه کارگروه اشتغال وسرمایه گذاری درسال ۹۹ درشهرستان چایپاره برگزار شد.
تسریع در پرداخت تسهیلات صنوف آسیب دیده از کرونا توسط دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان از بانک ها و دستگاه های اجرایی شهرستان خواست روند جذب و پرداخت تسهیلات صنوف آسیب دیده از کرونا در چایپاره را سرعت بخشند.
  • دوشنبه 23 تیر 1399 ساعت 08:35
بازدید فرماندار از مرکز خرید گندم در شهرستان چایپاره
محمدی ایروانلو فرماندار چایپاره بهمراه دبیر ستاد پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا ؛رئیس اداره غله ؛ معاون اداره بهداشت و درمان و دستگاههای مرتبط در امر خرید محصولات کشاورزی با هدف بررسی و نظارت بر روند خرید گندم از کشاورزان و تسهیل در امورات شهروندان از مراکز خرید گندم شهرستان بازدید کردند.
  • یکشنبه 22 تیر 1399 ساعت 08:33
فرماندارچایپاره: رعایت جدی پروتکل‌های بهداشتی توسط اصناف در شهرستان چایپاره ضروری است
رئیس ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان همکاری مردم را اصلی ترین مولفه در ریشه کردن کردن بیماری کرونا دانست و بر ضرورت اتخاذ تدابیر مناسب برای افزایش توجه مردم نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی تأکید کرد.
  • پنج شنبه 19 تیر 1399 ساعت 14:11