ارائه گزارش عملکر سه ماهه رییس اداره بیمه سلامت به فرماندار شهرستان چایپاره

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ در راستای اهداف عالی دولت مردمی ، دولت سیزدهم به منظور ارتقاء سطح رضایتمندی عمومی از خدمات ادارات و نهادهای دولتی و عمومی شهرستان ، صبح امروز 1401/4/14 توحید مهرتاش رییس اداره بیمه سلامت با حضور در دفتر سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره ، ضمن دیدار به ارائه گزارش عملکرد خود پرداختند.

فرماندار شهرستان  چایپاره : ارائه گزارش از عملکرد و خدمات ادارات و نهادها به مردم ، در دستور کار روساء و مدیران قرار گیرد .

بنا بر این گزارش ، اهم موضوعات عملکرد سه ماهه و شاخص های مطرح شده توسط رییس بیمه سلامت شهرستان چایپاره به شرح زیر می باشد:
🔹آمار کل بیمه شدگان تحت پوشش شهرستان چایپاره به تعداد 32394نفر ، آمار بیمه درمانی صادره رایگان برای مدد جویان بهزیستی به تعداد683 نفر ،  پوشش 50درصدی جمعیت شهری و 78درصد جمعیت روستایی تحت پوشش بیمه سلامت  ، بیمه رایگان زنان باردار تا زمان شیردهی و کودکان تا 5سال در راستای سیاست های کلی جوان سازی جمعیت ، اجرای طرح نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیکی از دیماه 1400و .....

🔹در ادامه مقام عالی شهرستان ضمن تشکر از تلاش ها و زحمات رئیس و کارکنان این اداره بر ارائه خدمات بیمه ای مطلوب و ارتقاء شاخص های سلامت جامعه و بر ضرورت ارائه گزارش عملکرد از سوی ادارات و نهادها تأکید کرد و این مطالبات  را جزء درخواست های مهم و به حق عموم مردم دانست . وی گفت : اطلاع رسانی درست و شفاف موجب همراهی مردم و باعث جلب اعتماد عمومی خواهد شد و همچنین  نتایج این فعالیت ها در جهت ارزیابی عملکرد دستگاه های ذیربط و مدیران آنها موثر خواهد بو د