ابقاء رییس اداره اوقاف و امور خیریه  شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ پیرو هماهنگی ها و مذاکرات به عمل آمده مدیر کل محترم اوقاف و امور خیریه استان با فرماندار شهرستان و نظر به تجارب ارزنده و عملکرد موفق حجت السلام وا لمسلمین پور اکبر رییس اداره اوقاف و  امور خیریه شهرستان چایپاره در دوران مسئولیت قبلی خویش ، ایشان در سمت خود ابقاء و به فعالیت خود  تداوم بخشیدند .
  • سه شنبه 12 مهر 1401 ساعت 13:30
ابقاء رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ پیرو هماهنگی ها و مذاکرات به عمل آمده مدیر کل محترم محیط زیست  استان با فرماندار شهرستان و نظر به تجارب ارزنده و عملکرد موفق آقای سید حمزه  رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان چایپاره در دوران مسئولیت قبلی خویش ، ایشان در سمت خود ابقاء و به فعالیت خود  تداوم بخشیدند .
  • سه شنبه 12 مهر 1401 ساعت 13:30
ابقاء مدیر امور آبفای شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ پیرو هماهنگی ها و مذاکرات به عمل آمده مدیر عامل محترم آبفای استان با  فرماندار شهرستان و نظر به تجارب ارزنده و عملکرد موفق آقای مصطفی امینلویی  رییس آبفای شهرستان چایپاره در دوران مسئولیت قبلی خویش ، ایشان در سمت خود ابقاء و به فعالیت خود  تداوم بخشیدند .
  • سه شنبه 12 مهر 1401 ساعت 13:30
ابقاء رییس اداره پست شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ پیرو هماهنگی ها و مذاکرات به عمل آمده مدیر کل پست استان با  فرماندار شهرستان و نظر به تجارب ارزنده و عملکرد موفق آقای حسن پور رییس اداره پست شهرستان چایپاره در دوران مسئولیت قبلی خویش ، ایشان در سمت خود ابقاء و به فعالیت خود  تداوم بخشیدند .
  • سه شنبه 12 مهر 1401 ساعت 13:29
#دوشنبه_های_مردمی
ملاقات مردمی فرماندار شهرستان چایپاره برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره :صبح امروز 11مهر ماه در راستای دیدار چهره به چهره و پاسخ به مطالبات مردم ، دیدار عمومی شکورزاده فرماندار شهرستان که دوشنبه هر هفته با هدف رسیدگی به مسائل و مشکلات عموم مراجعین برگزار می شود ، دوشنبه امروز نیز برگزار شد.
  • دوشنبه 11 مهر 1401 ساعت 16:54
همزمان با سراسر کشور زنگ جشن عاطفه ها در آموزشکاه حضرت زینب (س) شهرستان چایپاره به صدا درآمد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ صبح امروز با حضور فرماندار شهرستان چایپاره به همراه امام جمعه و جمعی از مسئولین زنگ جشن عاطفه ها در آموزشگاه حضرت زینب(س) به منظور کمک به دانش آموزان نیازمند و ترویج فرهنگ نیکوکاری همزمان با سراسر کشور به صدا درآمد.
  • دوشنبه 11 مهر 1401 ساعت 12:28
افتتاح ساختمان شماره 3 دادگستری شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ با حضور دکتر ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی به همراه فرماندار شهرستان چایپاره ،امام جمعه و جمعی از مسولین شهرستان ، ساختمان شماره 3دادگستری شهرستان چایپاره افتتاح شد.
  • یکشنبه 10 مهر 1401 ساعت 19:20
آئین تکریم و معارفه رییس حوزه قضائی شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ طی مراسمی با حضور رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی ، فرماندار شهرستان چایپاره ،امام جمعه ، اعضای شورای تامین و اداری و جمعی از اقشار مختلف مردم در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی روساء سابق و جدید حوزه قضائی شهرستان چایپاره تکریم و معارفه شدند.
  • یکشنبه 10 مهر 1401 ساعت 19:14
.بازدید فرماندار شهرستان چایپاره به همراه مدیران کل اوقاف و امور خیریه  و منابع طبیعی و آبخیزداری استان از تکیه گاه حضرت ابوالفضل (ع)
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ عصر روز یکشنبه فرماندار شهرستان چایپاره به همراه مدیران کل اوقاف و امور خیریه  و منابع طبیعی و آبخیزداری استان و رییس امور اوقاف و خیریه شهرستان از روند پیشرفت فیزیکی تکیه گاه حضرت ابوالفضل شهرستان چایپاره بازدید به عمل آوردند.
  • یکشنبه 10 مهر 1401 ساعت 18:00
<< < 7 8 9 10