به ریاست فرماندار
برگزاری جلسه مشترک انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان چایپاره
جلسه مشترک انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان چایپاره با حضور فرماندار ، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان آذربایجان غربی ، بخشدار حاجیلار ، شهرداران و روساء و مدیران عضو انجمن کتابخانه های شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. .
  • یکشنبه 22 خرداد 1401 ساعت 17:05
اطلاعیه / نتایج سلسله برنامه های « روستا محور توسعه »
از جمله مطالبات روستاییان محترم ، مشکلات آنتن دهی و اینترنت است که در برنامه « روستا محور توسعه »که با حضور مقام عالی شهرستان و روسای ادارات در روستاها و به صورت چهره به چهره با مردم صورت انجام می گیرد ، مطرح می شود .
  • شنبه 21 خرداد 1401 ساعت 13:00
با تصویب هیات دولت؛
ساعات کار اداری از 21 خرداد تا 3 شهریور تغییر کرد
در جلسه امروز چهارشنبه هیات دولت به ریاست آیت‌الله رئیسی، هیات وزیران به منظور مدیریت مصرف برق در ایام گرم سال جاری، با پیشنهاد اصلاح ساعات کار اداری موافقت کرد.
  • پنج شنبه 19 خرداد 1401 ساعت 09:23
سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره طی پیامی فرا رسیدن هفته محیط زیست را تبریک گفت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره متن پیام فرماندار به شرح زیر است:
  • چهارشنبه 18 خرداد 1401 ساعت 13:57
برگزاری شانزدهمین جشنواره بین المللی شعر رضوی به زبان ترکی آذری در شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ مراسم اختتامیه شانزدهمین جشنواره بین المللی شعر رضوی به زبان ترکی آذری به میزبانی شهرستان چایپاره با حضور خادمین رضوی تحت عنوان کاروان زیر سایه خورشید ، امام جمعه ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی ، معاون فرماندار ، اعضای شورای تامین و اداری ، اقشار مختلف مردم و جمعی از شاعرین از شهرستان های تبریز، زنجان، اردبیل، مراغه و چایپاره شرکت نموده بودند در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی برگزار شد.
  • سه شنبه 17 خرداد 1401 ساعت 21:30
به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت:
حضور خادمین رضوی در مسجد جامع شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ خدام رضوی با استقبال امام جمعه ، معاون فرماندار ، اعضای شورای تامین و اداری و جمعی از مردم ولایی و پرشور شهرستان در مسجد جامع حضور یافتند.
  • سه شنبه 17 خرداد 1401 ساعت 13:30
به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت:
آئین غبار روبی گلزار شهداء با حضور خادمین رضوی و مسئولین شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ به مناسبت دهه کرامت خادمان بارگاه ملکوتی هشتمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا(ع) همراه با پرچم متبرک آستان قدس رضوی با حضور در گلزار شهدای شهرستان چایپاره با شهدا و امام شهدا و تجدید پیمان کردند.
  • سه شنبه 17 خرداد 1401 ساعت 13:00
به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت:
اهتزاز پرچم بارگاه رضوی در ورودی شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ به مناسبت دهه کرامت و در آستانه ولادت امام رضا (ع) پرچم مزین و متبرک به نام مبارک حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام در ورودی شهرستان چایپاره با حضور خدام رضوی مسئولین و مردم پرشور و ولایی به اهتزاز در آمد.
  • سه شنبه 17 خرداد 1401 ساعت 12:35
بمناسبت گرمیداشت دهه کرامت:
استقبال از خادمین و پرچم متبرک حضرت علی ابن موسی الرضا (ع)
به مناسبت دهه کرامت و در آستانه ولادت باسعادت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (ع) ، خادمین حضرت علی ابن موسی الرضا تحت عنوان کاروان زیر سایه خورشید پیش از ظهر امروز با استقبال پرشور مردم و مسئولین وارد شهرستان چایپاره شد.
  • سه شنبه 17 خرداد 1401 ساعت 12:30
<< < 3 4 5 6 7 8 9 10