بازدید فرماندار از فروشگاه ها در شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره در راستای ارزیابی اقدام‌های قطع زنجیره کرونا از فروشگاه ها ورعایت پروتکل های بهداشتی جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا امینی فرماندار شهرستان به همراه سرپرست شبکه بهداشت ودرمان و رئیس اداره صمت شهرستان از فروشگاه ها بازدید کردند.
  • دوشنبه 20 اردیبهشت 1400 ساعت 14:27
بازدید فرماندار از اداره گاز و مخابرات در شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره در راستای ارزیابی اقدام‌های قطع زنجیره کرونا از ادارات ورعایت پروتکل های بهداشتی جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا امینی فرماندار شهرستان به همراه سرپرست شبکه بهداشت ودرمان و رئیس اداره صمت شهرستان از اداره گاز و مخابرات بازدید کردند.
  • دوشنبه 20 اردیبهشت 1400 ساعت 14:23
برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان چایپاره درسال 1400 با ریاست «امینی» فرماندار شهرستان چایپاره و با حضور حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی، امام جمعه، مدیر آموزش و پرورش و اعضای شورای آموزش و پرورش
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره «امینی» فرماندار چایپاره در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان در سال 1400، ضمن تبریک هفته معلم با اشاره به فراگیری بیماری کرونا از معلمانی که در شرایط سخت کرونا به هر نحو آموزش دانش آموزان را دنبال میکنند تقدیرکرد.
  • یکشنبه 19 اردیبهشت 1400 ساعت 14:16
جلسه تامین مسکن محرومین شهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره، جلسه کمیته تامین مسکن محرومین با موضوع شناسایی و احداث مسکن برای خانواده های تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد و بررسی وضعیت مسکن محرومین به ریاست امینی فرماندار شهرستان و اعضای کمیته در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.
  • شنبه 18 اردیبهشت 1400 ساعت 14:10
سی و هفتمین جلسه ستاد پیشگیری ومبارزه باکرونا شهرستان چایپاره برگزارشد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره سی و هفتمین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا باموضوع هماهنگی و برنامه‌ریزی در راستای اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم جهت الزام به اجرای پروتکلهای بهداشتی جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا به ریاست امینی فرماندار شهرستان وبا حضور سایر اعضای جلسه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
  • پنج شنبه 16 اردیبهشت 1400 ساعت 11:15
بازدید فرماندار ازجایگاه عرضه سوخت اداره ثبت احوال و بانک کشاورزی در شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره در راستای ارزیابی اقدام‌های قطع زنجیره کرونا در جایگاه‌های سوخت و ادارات ورعایت پروتکل های بهداشتی جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا امینی فرماندار شهرستان به همراه معاون شبکه بهداشت ودرمان شهرستان از جایگاه عرضه سوخت بانک کشاورزی و اداره ثبت احوال بازدید کردند.
  • چهارشنبه 15 اردیبهشت 1400 ساعت 11:05
سی و ششمین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا شهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره جلسه پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان با موضوع بررسی وضعیت شهرستان از لحاظ شیوع ویروس کرونا، اقدامات انجام شده در راستای مبارزه این ویروس و همچنین تصمیم گیری در خصوص اقدامات آتی در جهت الزام به رعایت شیوه نامه های بهداشتی و به ریاست امینی فرماندار شهرستان وبا حضور سایر اعضای جلسه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
  • دوشنبه 13 اردیبهشت 1400 ساعت 13:06
بازدید فرماندار چایپاره از مناطق سیل زده شهرستان چایپاره
بنابه این گزارش در این بازدید وضعیت سیل بندها، زهکش ها، بهسازی معابر و خیابان ها و دیگر زیرساخت های روستاهای آسیب دیده مورد بررسی قرار گرفت.
  • یکشنبه 12 اردیبهشت 1400 ساعت 13:17
بازدید فرماندار از محل تزریق واکسیناسیون کرونا در شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره امینی فرماندار شهرستان ازفاز دوم واکسیناسیون کرونا به افراد بالای ۸۰ سال از امروزنهم اردیبهشت ماه در پایگاه واکسیناسیون واقع در محل سالن کشتی شهرستان آغاز خواهد شد بازدید کردند.
  • پنج شنبه 9 اردیبهشت 1400 ساعت 13:40
مراسم نکوداشت روز شورا با ریاست امینی فرماندار شهرستان برگزار شد.
مراسم نکوداشت روز شورا به ریاست امینی فرماندار شهرستان چایپاره و با حضور اعضای شورا شهر قره ضیاالدین و حاجیلار و روسای محترم شورا های روستاهای بخش مرکزی و بخش حاجیلار (به نیابت از سایر اعضای محترم) با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد
  • پنج شنبه 9 اردیبهشت 1400 ساعت 13:30