نشست صمیمی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی ره استان آذربایجان غربی و مدیر عامل موسسه خیریه عترت بوتراب با فرماندار شهرستان چایپاره

به گزارش روابط عمومی فرماندار شهرستان چایپاره؛  مدیر کل کمیته امداد استان آذربایجان غربی مدیر و مدیر عامل مؤسسه خیریه عترت بوتراب پیش از ظهر روز پنچشنبه 19آبان ماه 1401  با حضور در فرمانداری یک نشست مشترک با فرماندار و تعدادی از مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان داشتند.

فرماندار شهرستان چایپاره در این نشست ضمن خیرین مقدم برای حاضرین گفت: از حضور خیرین در شهرستان استقبال می‌کنیم و امید است در این راستا با اهتمام و هماهنگی های انجام شده سیاست های کلی این اهداف در جهت حمایت از جامعه هدف و دیگر اقشار بطور منسجم در حوزه های مسکن ، اشتغال و ازدواج صورت گیرد.

مدیر عامل موسسه خیریه عترت بوتراب ورود بخش خصوصی را راهکار حل مشکلات موجود در این شهرستان دانست و نسبت به همکاری و تعامل با سرمایه‌گذاران برای رسیدن به معیارهای موردنظر در چارچوب قانون قول مساعد داد.

وی گفت: حضور خیرین در چایپاره سرآغاز یک حرکت برای کمک به توسعه است و امیدوارم این حرکت استمرار داشته باشد

سهندی، مدیرکل کمیته امداد استان آذربایجان غربی ، ضمن تشکر از همکاری مؤسسات خیریه با کمیته امداد، گفت: یکی از سیاست‌های ما در استان استفاده از ظرفیت خیران و مؤسسات خیریه در زمینه توانمندسازی مددجویان و نیازمندان است.

وی با بیان اینکه تنها منابع کمیته امداد جوابگوی نیاز خانوارهای تحت حمایت نخواهد شد خواستار اهتمام در زمینه کمک به جامعه هدف خود و استفاده از ظرفیت خیران شد.