فرماندارچایپاره: رعایت جدی پروتکل‌های بهداشتی توسط اصناف در شهرستان چایپاره ضروری است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان در جلسه با روسای اتحادیه های صنفی  با تاکیدبه نظارت بر اجرای دقیق دستورالعملهای بهداشتی توسط اداره صنعت معدن و اتاق اصناف  گفت: همکاری آگاهانه مردم، اصلی ترین عامل در فرآیند مبارزه با کروناست و تا زمانی که این موضوع، محقق نشود بسیاری از تلاش های انجام شده نتیجه بخش نخواهد بود.

وی ادامه گفت بی توجهی مردم خصوصا بازاریان به رعایت پروتکل های بهداشتی، امکان افزایش مبتلایان به کرونا را در شهرستان  به دنبال خواهد داشت که در این صورت قطعا تمامی محدودیت های پیشین و شاید محدودیت هایی شدیدتر اعمال خواهد شد.

وی از رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی برخی صنوف مانند فروشگاههای زنجیره ای و نانوایان  انتقاد کرد و افزود: باید اداره بهداشت ودرمان و اتاق اصناف، نظارت شدیدتری بر اجرای فاصله گذاری هوشمند داشته باشند و حتی الامکان از روش هایی همچون نصب بنر جهت اطلاع ولزوم رعایت موارد بهداشتی استفاده نمایند.

وی در این جلسه خواستار رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی تمامی صنوف وهمچنین برخورد با هرگونه قصور و تخلف در این زمینه با اتخاذ سیاست های تنبیهی شدند.