بازدید بخشدار بخش مرکزی شهرستان چایپاره از روستای حمزیان سفلی

بازدید بخشدار بخش مرکزی شهرستان چایپاره از روستای حمزیان سفلی
بنا به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی چایپاره، دانیالی بخشدار بخش مرکزی برای آشنایی و بررسی مسائل و مشکلات، دغدعه های اهالی، ظرفیت توسعه روستا و پروژه های عمرانی اجراء شده ، روز چهارشنبه مورخه 98/01/21 عازم روستای حمزیان سفلی که دارای 38 خانوار و در 22 کیلومتری شهرستان چایپاره شد و از نزدیک با اهالی دیدار و به بررسی مسائل و مشکلات این روستا پرداخت.

دانیالی در ابتدا به همراه اعضای شورای اسلامی در منزل یکی از مددجویان کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) ساکن در روستا حضور و مشکلات این خانواده بررسی و تاکید لازم برای حل مشکل این خانواده انجام گرفت. 
 در ادامه بعد از بازدید از چشمه تامین آب باغات و مزارع، خانه بهداشت و پروزه های اجراء شده توسط دهیاری در نشستی چهره به چهره در محل مسجد روستا مسائل و مشکلات عمده روستا توسط اعضای محترم شورای اسلامی روستا و اهالی مطرح گردید.
 در خاتمه دانیالی بخشدار بخش مرکزی طی سخنانی اعلام کرد که هدف ما از حضور در روستاها دیدار چهره به چهره با اهالی محترم روستاها می باشد. در این راستا امروز در خدمت شما روستائیان زحمت کش و عزیز حمزیان سفلی هستیم و تمام تلاش مجموعه فرمانداری محترم و بخشداری مرکزی این خواهد بود که در راستای کاستن از دغدغه ها و مشکلات شما بزرگواران تلاش کنیم و قطعا مشکلات مطرح شده در این نشست علی الخصوص موضوع تخصیص آب به اراضی روستا از سد آغچای، لوله گذاری آب چشمه به مزارع و باغات، بهره مندی از گاز خانگی، لایروبی قنات ها، احیای پاسگاه حمزیان سفلی و از همه مهمتر تهیه و اجرای طرح هادی در بخشداری جمع بندی و از ادارات متولی پیگیری خواهد شد. 
در ادامه بخشدار افزود در محیط روستا باید دهیار و اعضای محترم شوراهای اسلامی روستا پیشرو و پایه گذار وحدت و همدلی بین اهالی باشند، زیرا تنها در سایه وحدت است که می توان گره از مشکلات و دغدغه های اهالی را حل کرد و بسیاری از کارها و نیازهای اهالی را بدون نیاز به خدمات ارگانهای مختلف حل و فصل و زمینه پیشرفت روستا را فراهم کرد.