معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:

فرمانداران به صورت جدی پیگیر تامین مطالبات مردم باشند

فرمانداران به صورت جدی پیگیر تامین مطالبات مردم باشند
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: فرمانداران با بررسی علت برخی نارضایتی ها، به صورت جدی پیگیر تامین مطالبات مردم باشند.

رضا ابراهیمی امروز در نشست مشترک فرمانداران استان با معاونین و مشاوران استاندار و مدیران ستادی استانداری که به ریاست استاندار آذربایجان غربی برگزار شد، افزود: تدابیر اندیشیده شده در سطح استان و اهتمام فرمانداران در همکاری با مسئولان شهرستان، نقش مهمی در خنثی سازی توطئه های دشمنان برای ناامن کردن استان و کشور داشته است.

وی همچنین با اشاره به اراده راسخ مسئولان استان برای تامین امنیت جامعه و حفظ آرامش مردم، خاطرنشان کرد: توطئه های دشمنان برای ناآرام کردن ایران اسلامی همچنان تداوم داشته و فرمانداران در هماهنگی با مسئولان استان، برای شکست دشمن آماده باشند.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی افزود: با توجه به تهیه شناسنامه جامع شهرستان های استان، که در 4 شهرستان آغاز شده، فرمانداران مربوطه با جدیت موضوع را پیگیر باشند.

ابراهیمی در ادامه با اشاره به برگزاری انتخابات در سال آینده، تصریح کرد: فرمانداران آذربایجان غربی از هم اکنون تدابیر و پیش بینی های لازم را برای برگزاری باشکوه انتخابات پیش روی مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی انجام دهند.

وی همچنین با تاکید بر تامین زیرساخت ها جهت تسریع روند محرومیت زدایی در سطح استان، افزود: فرمانداران آذربایجان غربی با توجه جدی به حوزه سوادآموزی، به دنبال ساماندهی بازماندگان از تحصیل و بازگشت آنها به مدارس باشند.