استاندار آذربایجان غربی در پیامی 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط‌عمومی را گرامی داشت

استاندار آذربایجان غربی در پیامی 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط‌عمومی را گرامی داشت
در این پیام آماده است:

بسم الله الرحمن الرحیم روابط عمومی پویا را در عصری که پیشبرد اهداف مبتنی بر تبادل اطلاعات و ایجاد ارتباطات است، مهره کلیدی می دانیم و معتقدیم کارکرد امروزین این هنر هشتم فراتر از بیان عملکرد دستگاههای اجرایی به مردم است. به فراخور اطلاع یابی، اطلاع شناسی و اطلاع رسانی این ظرفیت مهم باید بتواند در جنگ شناختی که دشمن بویژه در فضای مجازی راه انداخته پیروز میدان باشد.

روابط عمومی ها با اطلاع رسانی مسئولانه می توانند در بازسازی امید و اعتماد مردم، ارتقای سرمایه اجتماعی، مشارکت عمومی و نشاط اجتماعی بسیار موثر واقع شوند. مرکز ثقل جهاد تبیین در برهم زدن آرایش جنگی دشمن که امید و اعتماد ملی را نشانه رفته نقش مهمی برعهده دارد.

ضمن ارج نهادن به زحمات و خدمات تلاشگران وکنشگران عرصه اطلاع رسانی و روابط عمومی و تاکید بر این نکته مهم که باید مدیران و متولیان امر توجه ویژه به این حوزه داشته باشند، این روز ارزشمند را به همه نیروهای متعهد، متخصص و تلاشگر روابط عمومی تبریک عرض می‌نمایم. 

امید است در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به نام «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین» مزین شده است روابط عمومی به عنوان یکی از ارکان مهم تاثیرگذار در امر اطلاع رسانی و امیدآفرینی، بتواند بیش از پیش در راستای اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران ایفای نقش کند. انشالله

محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی